| Joyfetih a întrebat:

Aseara m-am masturbat si cand am ejaculat am avut un fel de orgasm dublu, adica vreo 5 secunde am avut orgasm si ejaculam iar dupa am simtit ca un fel de gadilat si am mai avut orgasm vreo 3 secunde? Carui fapt se datoreaza asta? Nu am patit niciodata si vreau sa stiu cum sa mai fac asa.

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu iese la comandă.

| mihai69 a răspuns:

Dacă tu nu știi, noi cum am putea să te ajutăm?

| teajutcumpot a răspuns:

Salut, nice, ai avut o dubla binecuvantare! laughing) Cred ca si mie mi s-a mai intamplat dar e greu sa reproduci fiindca fiecare orgasm este unic.

Poti incerca totusi recreand experienta anterioara, daca ai cum...

Oricum, felicitari! laughing)

Mai poti incerca sa-ti stimulezi prostata, s-ar putea sa ai parte de niste senzatii nemaintalnite laughing

Succes!

Cu drag.