| anonim_4396 a întrebat:

Aseara m-am masturbat si mi am dat un pic de sperma pe tricou, am luat un prosop si mi-am sters ce aveam pe el si dupa l-am udat. Prosopul l-am pus in cosul de rufe asa ud si cu un pic de sperma pe el. Pana la urma mi am aruncat si tricoul in cosul cu rufe ca nu il suportam pentru ca era ud. Se poate transmite acei spermatozoizi cumva in vaginul mamei mele sau nu. Sunt putin speriat pentru ca mama a mers la baie si nu stiu ce a facut.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
11 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Mai Ionutjghhg, mi se pare doar mie sau chiar esti ''precoc'' pe bune? Mare minune mare, ca la varsta ta cuculet(z)ul sa produca sperma viabila care culmea sa se si ''teleporteze'' direct...''in originea'' ta. rolling on the floor

| anonim_4396 explică (pentru corbulalbrosu):

Ba tu ma minti. Nu era lichid de ala omule

| Emilian65 a răspuns:

Stai liniștit, nu se va întâmpla nimic deosebit. Mama ta nu are cum sa rămână gravidă.

| anonim_4396 explică (pentru Emilian65):

Mersi! Sunt un pic mai nebun si m-am speriat tare.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O sa fii tata!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

laughing

| addy200 a răspuns:

Hahahahahahahahahahahaaaahahahah laughing)

| addy200 a răspuns:

Ești nebun copile laughing)

| Elena2106 a răspuns:

Actiune de noapte

| Bogdann1107 a răspuns (pentru Elena2106):

Distractia astalaughing

Răspuns utilizator avertizat