| anonim_4396 a întrebat:

Asta e continuarea la povestea anterioara.
Ascult acum, in timp ce scriu albumul lui OMEN, Elephant Eyes. Poti sa il asculti in timp ce citesti.
Ca sa aiba vreun sens ce scriu acum, mi-ar placea daca ai citi si ce am scris anterior.
Bun, am zis ca am ajuns din USA, un nou om, nu mai sunt acelasi Andrei, acum aveam o incredere in mine incredibila, aveam si cunostintele necesare ca sa ma descurc mai bine in viata.
Imi cumparasem foarte multe haine din USA, incepusem sa pot haine mai frumoase, deveneam mai stilat. V-am spus si ca faceam sport, aratam destul de bine, sunt si inalt, doar cu fata am probleme, nu eram destul de chipes incat sa atrag fete, ba chiar le respingeam.
V-am povestit si de fata cu care m-am sarutat prima data, s-a intamplat ca ea sa ma "insele" cat am stat in USA, am aflat la o saptamana dupa ce ajunsesem in tara. Eram putin devastat, oarecum ma asteptam, nici eu nu fusesem inger in USA.
Am inceput sa folosesc Tinder, faceam un match pe saptamana, daca si ala. La cam 2 saptamani am inceput sa vorbesc cu o tipa de pe Tinder, singura, nu era frumoasa, era grasa, uratica la fata si copilaroasa si fitoasa. Eu dadusem de ea pentru ca dadeam like la toate fetele. Am vorbit un pic dupa care i-am propus sa iesim. Ne-am intalnit la Grozavesti. Inainte sa ne vedem, ea nu imi daduse nr de telefon, sau eu nu aveam credit, nu mai stiu exact, doar ca stabilisem sa ne vedem la o ora fixa la Grozavesti, eu o asteptasem vreo 20 minute si ea nu aparuse, asadar am zis sa plec. Ajung la Unirii, m-am pus langa MCul de jos ca sa am wifi, poate o fi raspuns tipa, si ce crezi, a raspuns, ma intreaba unde sunt, i-am explicat de ce am plecta, dupa care a zis ca ma asteapta sa ma intorc. M-am dus inapoi la Grozavesti si am vazut-o, m-am speriat un pic, era micuta si grasuta, avea fata putin umflata, dar era foarte ingrijita si imbracata frumos. Ma panicasem putin, ma lasau picioarele, nu stiu de ce, aveam o axietate neinteleasa. Mi se subtiase vocea, nu mai eram eu, gandea altcineva pentru mine, ma panicasem, nu stiu de ce. Am mers un pic de la metrou catre Politehnica sa stam pe o banca, pe drum am vorbit diferite chestii. Ajunsi pe o banca, am inceput sa vorbim despre viata noastra, despre fostele relatii, eu nu am vrut sa ii spun ca am fost in USA, dar m-a intrebat ea pentru ca aveam o poza la Statuia libertati pe Tinder. La un moment dat ma intreaba daca sunt virgin, pentru ca vedea eram prea panicat, ba chiar ma intrebase inainte daca dau limbi laughing, si i-am zis ca da, chiar nu puteam sa spun nu, era mult prea evident ca eram. Nu stiu de unde am prins curajul, dar i-am zis sa inchida ochii ca vreau sa ii arat ceva, asta dupa ce am inceput sa ne simtim confortabil unul langa celalat, si ea m-a interbat de ce, iar eu i-am zis doar sa o faca, iar ea m-a inrebat daca vreau sa o sarut, iar eu i-am zis ca nu, sa aiba incredere in mine, nu am sa o sarut, dupa ce am inchis ochii, m-am dat spre ea sa o sarut, dupa care s-a dat in spate si a zis: chiar vrei sa ma saruti?, iar eu am zis da, si ne-am sarutat. Tipa, cu toate ca era uratica, avea deja o vaga experienta in spate cu baietii, Incercase deja sexual multe lucruri, si eu care credeam ca e virgina. La o saptamana ma duc la ea la camin sa vedem un film, s-a intamplat sa simta faptul ca eu nu eram foarte atras de ea, si ca o voiam mai mult pentru sex, ei ii placea de mine, simteam asta, si voia sa o facem, doar ca eu nu reuseam sa o fac sa creada ca simt ceva pentru ea, ceea ce nu simteam. Ajunsi la camin, am inceput sa ne uitam la un film, ea stiind ca sunt virgin, lua initiativa. Am vazut un film cap coada, dupa care ea s-a hotarat ca vrea sa o facem, eu eram deja rosu, nu mai avem nici un fel de expresie pe fata, eram pokerface, dar la modul ciudat. Mi-a luat mana sa o puna pe sanii ei, dupa care m-a desfacut la pantaloni si a inceput sa mi-o frece. Bun, eu eram atat de panicat incat nu credeam ca se intampla una ca asta, tocmai mie, tipul care in trecut renuntase la idea de femei sau sex, nu credeam ca sunt indeajuns de bun sa ajung in pat cu o tipa, aveam tot felul de ganduri prin cap, numai momentul nu il simteam. Stateam ca o stana de piatra, in timp ce tipa asta imi facea o ****, iar eu nu schitam nimic, absolut nimic. Eram tare, atat de tare incat nimic nu putea sa sparga **** asta de fier. Problema e urmatoarea, eu avand o mare experienta in spate cu filmele Porno, nu stiu de ce, dar cred ca a avut un impact asupra creierului meu pe parcusul anilor, pentru ca nu am putut sa simt nimic, tipa mi-o freca, dar nu simteam absolut nimic, era zero, prima data cand cineva imi atinsese ****, eu ma gandeam ca o sa explodez instant, dar nimic. A facut-o tipa timp de vreo 2 minute dupa care a renuntat si am discutat despre asta putin, dupa care am plecat. S-a intamplat sa mai ma duc la ea la camin de vreo 2 ori si am crezut ca o faceam, dar am reusit sa o dau in bara, tot nu simtea ca o plac, cu toate ca incepusem sa investesc sentimente. Nu am mai iesit timp de vreo luna, timp in care doar mai vorbeam. La un moment dat a zis ca nu mai vrea sa ne vedem si ca vrea doar sa ramanem prieteni.

Eram acasa cand am primit mesajul pe telefon, efectiv imi aminteam toate lucrurile din copilarie, toate chestiile care nu m-au lasat sa ma bucur si eu de aceasta mica placere a vietii, de a iubi o femeie, de a fi iubit de o femeie. Am inceput sa plang, un plans de vreo 20 minute, simteam ca mi se rupe pieptul, nu am crezut ca o sa simt o asa durere de la o astfel de chestie. M-am dus de m-am spalat pe fata si mi-am zis ca trebuie sa fac ceva cu chestia asta in viata mea, trebuie sa ma ocup de viata mea sentimentala. Asta am si facut, am inceput sa urmaresc si sa citesc chestii despre seductie, eram fanatic, le mancam pe paine, stiam ce si cum trebuie sa faci ca sa atragi o femeie, cum sa te comporti absolut tot sau cel putin asa credeam.
La scurt timp a venit si revelionul, am fost la fosta colega de generala cu care v-am povestit anterior ca era sa ma sarut. Am fost 3 baietii si 6 fete, eu eram singurul baiat singur de acolo, aveam posibiltatea sa intalnesc deci o fata. In trecut, adica in adolescenta nu prea am avut ocazia sa ies la petreceri sau in cluburi, etc v-am zis ca eram sarac, plus ca nici prietenii mei nu erau mai breji, preferam sa facem ceva intre baietii, sau sa ne jucam pe calculator. Dupa revelion, m-am gandit sa incep sa vorbesc cu o tipa, aveam sa zic asa uneltele speciale sa o fac sa se indragosteasca de mine si am facut-o, era frumusica tipa, slabuta, desteapta si cu forme frumoasewinking. Am iesit prin Ianuarie de cateva ori, am continuat in Februarie, dupa care am inceput sa nu mai vorbim, si tipa asta nu prea simtea ca ma implicam indeajuns de mult, doar simtea ca ma vad cu ea ca sa imi pun in aplicare tot ce invatam, nu prea vorbeam cu ea cand nu ne vedeam, nu imi petreceam timpul pe FB. Intre timp, tipa de v-am povestit anterior, cea care imi facuse o ****, mi-a zis ca vrea sa ne revedem, ca ii pare rau ca a zis ca nu vrea sa fim impreuna. Am iesit cu ea, sa vedem cum sta treaba, tot in cismigiu, incepusem sa ma comport diferit, sa aplic ce invatsem, imi facusem si o freza noua, imi lasasem si putin de barba, aratam diferit. S-a intamplat ca tipa sa inceapa sa se indragosteasca de mine din nou, a zis ca vrea sa ma ajute sa scap de virginitate, ca ii place ca m-am schimbat, ca a observat o schimbare in mine. Eu din nou, i-am zis ca am inceput sa ies cu o alta tipa, si ca nu imi place de ea foarte tare si ca nu stiu ce sa fac.
Nu stiu cum s-a intamplat dar le-am pierdut pe amandoua, au simtit amandoua ca le foloseam, eu deja nu mai ma multumeam cu putin, voiam ceva bun in viata mea, nu mai doream o relatie, stiam cu toate lucrurile pe care le invatasem ca pot obtine mai mult decat o singura femeie. Tipa de mi-a facut **** m-a sters de la prieteni de pe FB, mi-a dat BLOCK, nu a mai vrut sa vorbim, eu ii spusem ca o folosesc doar ca sa evoluez, nu aveam nici un resentiment fata de ea, i-am zis ca nu o gasesc atractiva. Cealalta a zis ca vrea sa intrerup iesitul pentru ca nu comunicam indeajuns.
Asadar din nou eram pus in situatia de a fi singur, asa ca pe tinder nu aveam succes, un match nu faceam, am zis ca trebuie sa intalnesc tipe pe strada. Si am fost pe strada sa abordez tipe, un pic de succes nu am avut, numai refuzuri primeam, erau tipe care erau politicoase si vorbeau cu tine, dar spuneau ca nu sunt interesate si erau celelalte care iti spuneau direct ca esti naspa si ca nu sunt interesate. Am facut asta o vreme dar fara vreun rezultat. Aveam zile cand ajungeam acasa si imi venea sa plang pentru faptul ca nu am avut norocul sa ma nasc si eu dragut, intr-o familie buna, ca sa pot avea un statut social bun si sa pot atrage fete. Ma uitam in oglinda si vedeam o persoana groaznica de urata, le intelegeam pe fetele care ma refuzau, de ce ma refuzau.
Paranteza( am inceput sa imi lucrez corpul si mai tare dupa ce tipa de mi-a facut **** m-a "parasit", credeam ca daca arat bine la corp pot sa atrag femeile, a fost cea mai mare minciuna pe care mi-am putut o spune.)
Am renuntat si am inceput sa o vorbesc cu o alta fata de la petrecerea de revelion. O fata simpla, de la tara, foarte cumintitca, dar nu foarte draguta. Era stundeta la Medicina. S-a intamplat sa iesim, si ea nu era foarte atrasa de mine, nu intelegea cred ce voiam eu de la ea, eu din fostele experiente mi-am zis ca trebuie sa ma implic emotional, trebuie sa fiu congruent cu emotiiole mele ca sa o fac sa inteleaga ca nu vreau doar sa o ***, si nu voiam. Am dus-o intr-o seara inapoi la camin, camin pe langa Gara de Nord, eu trebuia sa traversez strada, cand ma uitam direct in ochii ei si ii zic ca are niste ochi superbi de frumosi, chiar ii avea frumosi, un albastru cu noante de verde, te fermecau la propriu. stam un pic de ne uitam unul la celalat in ochi si partea amuzanta e ca daca cunoasteti zona de la Gara de Nord sunt numai aurolaci si tigani plus tarfe si alti taranoi specifici imbracati, nu era cea mai romantica zona, dar eu o transformasem intruna. Ne-am uitat intens unul la altul dupa care eu am dat sa o sarut si ea m-a sarutat inapoi, a fost un sarut extraodinar si acum mi-l amintesc.
Paranteza (tipa de mi-a facut ****, ce amuzant suna, oricum trebuie sa te fac sa intelegi la cine ma refer, tipa asta m-a invatat cum sa sarut cum trebuie, eram praf, abia daca stiam sa sarut, nu miscam buzele, limba nu o implicam, nu imi foloseam mainile, etc., ea m-a invatat sa fiu un GOD KISSER.)
Am inceput sa ies cu tipa asta, cea de la medicina, i-am cunoscut cativa prieteni, ma placeau prietenii ei, insa nu mai ma atragea, nu stiu de ce, voiam sa fac altceva cu viata mea, nu simteam o asa emotie puternica pentru ea, nu stiu de ce, simteam ca vreau altceva. Mi-am dat seama ca eram in pantofii tuturor fetelor care ma puneau in friendzone, le intelegeam de ce nu pot simtit atractie sexuala pentru mine.
Imi aduc aminte si acum, stiu ziua asta perfect, am intalnit tipa grozava de care am zis ca o sa povestesc in postarea trecuta. Era 13 aprilie, stiu si ora, era pranz pe al 2, ma intorceam de la frizer, frizer de cartier, nu foarte talentat, 2 in parti sus din foarfeca, nu era cea mai potrivita freza pentru mine, dar era ok. Ma intorceam pe Cruiser(un skate facut sa te plimbi cu el prin oras, ma deplasez mai repede prin oras cu el, l-am cumparat din USA.), cand o vad pe tipa asta superba. Aveam blugi, o pereche de adidasi murdari, un tricou lalau pe mine, o freza noua si placa la brat. Asteptam sa traversez strada, inspre SunPlaza( Mall-ul), cand la 2 persoane mai inspre dreapta mea era ea, tipa superba de care am sa va povestesc. Cand am vazut-o am simtit cu tot corpul o emotie puternica, trebuia sa o cunosc, trebuia sa vorbesc cu ea. Era imbracata intr-o bluza roz, si cu o preche de pantaloni negri, arata sublim. Am inceput sa traversez strada, nu puteam sa imi iau gandul de la ea, din cauza tuturor refuzurilor pe care le primisem de la femeiele pe care le abordasem pe strada, credeam ca o sa ma refuze, si imi ziceam ca nu are rost sa incerc. Am traversat si am asteptat un pic, mi-am luat inima in dinti si m-am dus si am batut-o pe umar. Nu stiu de ce, dar din cauza tuturor abordarilor pe care le facusem in trecut, am stiut cum sa imi controlez emotiile si am ramasm foarte drept, cu o voce foarte groasa si cu un zambet tamp pe fata. M-am scuzat ca o deranjez dar i-am zis ca e foarte frumoasa si ca nu m-am putut abtine sa nu merg la ea sa ii zic asta si ca mi-ar fi parut rau daca nu as fi facut-o. Suprinzator s-a simtit flatata, dupa care i-am zis ca imi place cum s-a imbracat, chiar imi placea, cunvintele imi cugeau din gura fara sa fiu constient de ce spun, eram indragostit. Am purtat o discutie scurta de 2 minute dupa care i-am cerut numarul, ea mi l-a dat si eu am plecat spre casa. Inca eram stupefiat de ce se intamplase, nu imi venea sa cred, cum de o tipa ca ea vorbea cu mine, eu care nu eram nici macar aproape de o astfel de tipa.
Intre timp eu inca eram cu cealalta tipa, cea de la medicina, inca nu ma culcasem cu ea, cred ca era virgina. La cateva zile dupa ce am Cunsocut-o pe Diana, tipa din fata mall ului SunPlaza, i-am propus tipei de la medicina sa mergem la matusa mea sa ne uitam la un film, nefiind proasta si-a dat seama ce voiam, si a refuzat, a zis ca nu e genul ala de fata, mi-am dat seama ca nu mai vreau sa imi pierd timpul cu ea, asadar am zis ca ar trebui sa nu ne mai vedem. Cred ca am facut-o sa sufere, pentru ca stiu ca se indragostise de mine, iar eu renuntasem asa usor.
Avand numarul Dianei in telefon, mi-am zis ca trebuie sa vorbesc cu ea, am vorbit imediat dupa ce m-am despartit de tipa de la medicina. Am avut o discuti e de vreo 2-3 ore, discutam despre orice, curgeau discutiile fara sa ne dam seama. I-am zis daca vrea sa ne vedem a 2-a zi. A acceptat, ne-am intalnit in acelasi loc in care am cunoscut-o, si i-am zis ca mi-ar placea sa ne plimbam prin parc, era putin frigut afara, purtam un hanorac, iar ea un cartigan dintr-un material foarte fin, nu stiu exact ce material era ala. Era superba acum de-a dreptul, in ziua in care am intalnit-o nu era machiata, acum era, era groaznic de frumoasa, ma indragosteam din ce in ce mai tare de ea. Am inceput sa vorbim despre diferite chestii, eu nu imi puteam controla vocea, eram foarte emotionat. La un moment dat, ajunsi in parc, am zis sa o iau de mana, si am facut o schema clasica, ajunsi intr-o intersectie, o iau de mana si ii zic haide pe aici, daca inca te tine de mana you are good to go, dar ea a refuzat, insa nu m-am simtit rau, stiam ca e prea devreme, nu intelegea de ce faceam asta. am continuat sa mai discutam pana ne-am asezat pe o banca. I-am zis de plecarea mea in USA si ce s-a intamplat acolo, cum m-a trasformat toata experienta. Am ajuns la subiectul de religie, eu fiind ateu, iar ea fiind fata de preot, nu am stat sa discutam foarte mult, am luat eu decizia ca nu are rost sa discutam despre asta, pentru ca am trait experiente diferite si ca nu era cineva care avea dreptate, fiecare avea dreptate in felul lui. Se inserase, era deja tarziu, am zis sa ne intoarce spre casa, aici deja ea ma tinea de mana, se simtea bine langa mine, simteam asta, la despartire am vrut sa o sarut, a inteles asta, dar a refuzat, a zis ca e prea devreme si doar m-a pupat pe obraz. Ajuns acasa am continuat sa vorbim pe whatsapp pana am adormit. Ea trebuia sa plece a 2-a zis din oras, iar eu am vrut sa mai ma vad cu ea. Nu stiu cum s-a intamplat dar nu a mai plecat a 2-a zi, si ne-am vazut si a 2-a zi, i-am zis ca vreau sa mergem la un local pe langa Politehnica, ce voiam eu de fapt era sa trec pe langa camine, pe unde toti colegii de facultate stau si sa ma vada cu ea la brat. Ne-am plimbat prin campus, i-am aratat facultatea mea si ne-am pus undeva pe o banca. Acolo am sarutat-o, doamne, nu cred ca am gustat in viata mea nite buze mai dulci ca ale ei, nu ma puteam satura, nu as fi vrut sa se opreasca acel moment. Ea se lasase atat de moale incat o puteam controla, era indragostita de mine, simteam asta. Am mers la urma intr-un local de langa Politehnica, la Pirania, unde au pauni, cocosi, pesti si alte chestii in restaurant laughing, a fost interesant, problema e ca e Sambata, si era full, abia am gasit o masa langa un grup de vreo 10 prieteni. Am comandat fiecare ceva de baut, ea si-a luat un pahar de vin, iar eu o sticla de suc. Nu obisnuiesc sa beau bere, iar vinul era extrem de scump, chiar nu aveam bani sa dau 15 lei pe un pahar de vin si pentru mine. Stateam fata in fata, nu a vrut sa se puna langa mine, eu voiam sa stea langa mine ca sa o pot saruta, ea a zis ca asa ar trebui sa stam, ca sa ne cunoastem mai bine. Am vorbit cu ea despre filme si alte chestii, precum intamplari amuzante din viata noastra. Mi-am dat seama ca ea venea dintr-o familie buna, avea bani, nu eram la acelasi nivel, eu eram sarac lipit, dintr-o familie dezbinata cu un tata betiv cu care dormeam in aceeasi camera si cu care nu ma intelegeam, plus ca eram obligat sa stau si cu maicamea vitrega plus surorile mele.
Imi era mult prea rusine sa ii zic asta, stiam cum avea sa se sfarseasca daca am sa ii spun, decat tipei de mi-a facut **** i-am zis situatia mea de acasa, si un pic tipei de la medicina. Am plecat din acel local, am dus-o acasa, statea la 15 minute distanta de mine, cand am ajuns la blocul ei, ea statea cu chirie cu inca o colega, am vrut sa mai stam un pic, am mai stat pe o banca de langa bloc, loc in care ne-am sarutat si pipait, am simtit pentru prima data ca iubesc cu adevarat pe cineva, nu stiu de ce aveam acest sentiment, chiar acum imi amintesc si imi dau lacrimile de acele momente, din pacate planga, pentru ca toata povestea nu s-a sfarist frumos, am sa povestesc de ce. Ma uitam fix in ochii ei si ii spuneam ca e frumoasa, dar nu spuneam cu gura, chiar simteam ca o spuneam cu inima, si ea intelegea asta, ma lua in brate, ma strangea tare, simtea ca incepusem sa ma indragostesc de ea.
Chiar trebuie sa iau o pauza, mi-au dat lacrimile rau, nu vreau sa ma vada cineva prin casa ca am inceput sa plang ca prostul prin casa.
Bun, ne-am despartit cu greu in seara aia, nu voiam, dar trebuia, ajuns din nou acasa, am inceput sa vorbim pe whatsapp pana am adormit. A doua zi a plecat din oras, am continuat sa purtam converastii lungi in fiecare seara. Eu ma duceam la facultate in timpul zilei, pe seara lucram ca si agent de vanzari la o frima de asigurari.
Incepusem sa ma gandesc numai la ea, ma uitam la pozele ei si eram hipnotizat de frumusetea ei, de feminitatea ei. Imi pusesem si niste poze cu ea in telefon sa mai ma uit din cand in cand la ea, niciodata nu facusem asta, bineinteles ca nu m-am putut abtine si m-am laudat la toti colegii cu ea, eram super incantat ca reusisem sa ma vad cu o astfel de tipa.
Imediat ce s-a intors in Bucuresti, am iesit cu ea in mall, la o cafenea, am zis ca nu ma interseaza daca dau 20 de lei pe o cafea, o astfel de tipa merita tratata special, asta simteam. De aici iti poti da seama cat de sarac sunt, eu nu dadeam 2 lei pe o cafea de la aparatul de cafea. era imbracata intr-o fusta scurta, i se vedeau picioarele, erau grozave, avea o piele incredibil de fina. Nu m-am putut abtine si o mai atingeam pe picioare, simteam cum se excita de fiecare data cand o faceam. nici nu mai tin minte ce am vorbit la cafenea, eu eram oricum super obosit, dupa faculate si munca. Am baut o cafea, am stat vreo ora sau 2 dupa care am plecat, am zis sa o conduc pana in fata casei, ajungi in fata blocului, am vazut ca a stat putin pe ganduri dupa care a spus daca vreau sa urc sa bem un ceai, nu stiu daca puteti intelege ce era in capul meu, dar nu ma asteptam deloc la asta, nici nu am apucat sa ma gandesc prea mult ca am acceptat. Deodata mi se parea ca traiesc un vis, chiar m-am ciupit de cateva ori sa fiu sigur ca nu visez. Am urcat la ea, avea un apartament timpic studentesc in care stau 2 fete, ea este stundeta la Arhitectura, e mai mare decat mine cu un an. Ne-am pus la bucatarie si i-am zis ca vreau numai un pahar cu apa, ea s-a pus pe un scaun langa mine, eu am luat-o de pe scaun si am pus-o la mine in brate, sunt destul de puternic, v-am zis ca fac sport, ea fiind destul de slabuta. Ne-am mai sarutat un pic, dupa care am luat-o in brate si am dus-o catre pat, am nimerit in patul gresit, era al colegei ei, care nu era acasa. Am dus-o la ea in pat, eu eram inca destul de obosit dupa o zi grea, dar tot gaseam energie sa stau treaz. Ne-am dezbracat usor, avea niste sani micuti, indeajuns de maricei incat sa ii iei intr-o mana, erau perfecti, ne sarutam intens, ne doream unul pe celalat. Am inceput sa imi bag degetele usor la ea in pasarica, nu am stat mult acolo ca si-a dat drumul imediat, am simtit lichidul curgandu-mi pe mana, de rusine ea mi-a luat mana si mi-a curatat o imediat cu mana ei, probabil ii era rusine. S-a terminat prin a-mi face o ****, am avut un orgasm foarte intens, imi ardea interiorul ***, atat de tare mi-am dat drumul. Nu a vrut sa facem ceva mai mult, ea inainte sa ma intalneasca cu mine, mi-a zis ca a fost cu un baiat timp de 5 ani in relatie, baiat cu care nu a facut nimic, inca era virgina, am sa povestesc ce inseamna virgina pentru ea. Am incheiat seara dormind la ea, am dormit unul in bratele celuilalt, nu mai dormisem niciodata asa, tot timpul am dormit singur in pat, cu taicamiu in aceeasi camera sforaind, un sforait atat de puternic incat aveai impresia ca trecea trenul pe langa tine. I-am zis ca nu am mai dormit niciodata cu cineva asa, atunci am simtit ca s-a atasat si mai tare de mine, ma luase in brate si ma pupa neincetat. Am adormit la scurt timp dupa, eram mult prea obosit, dimineata a trebuit sa ma trezesc si sa fug la facultate, si ea la fel. Nu mai tin minte exact ce s-a intamplat dupa, dar s-a intamplat sa mai merg la ea de cateva ori fara sa o facem, ea zicand ca vrea sa raman virgina, sfarseam printr-o **** facuta de ea. Am avansat asa o perioada, vorbream, discutam, nu am avansat, inca nu ii spuneam povestea mea de viata, inca nu cunostea fostul Andrei, ce situatie aveam acasa. S-a intamplat odata sa aiba nevoie de ajutorul meu, sa monteze in apartament un raft si inca ceva, avea nevoie de cineva care sa dea niste gauri in pereti. Eu aveam un prieten care avea o masina de gaurit, asa ca am zis ca o sa o ajut. Am fost cu prietenul asta al meu si i-am dat gauri, ce aiurea suna, I-am instalat mobilierul. Nu ma asteptam sa ma rasplateasca in felul in care m-a rasplatit noaptea viitoare. M-a sunat pe la 11, cand ma intorsesem de la munca, ca sa ma duc pe la ea. Nu ma asteptam la ceva anume. Ea purta o pereche de lenjerie intima superba, rosie, ii punea formele superbe in evidenta. Nu i-am descris corpul foarte bine, avea un par lung negru, foarte fin, slabuta in talie si niste coapse foarte frumoase, cu un cur bombat, era perfecta, va zic, perfecta, plus sanii micuti indeajuns incat sa ii iei in gura, nici prea mari dar nici prea mici. A inceput sa danseze seducator, eu stateam in patul ei, avea o lampa rosie, se potrivea perfect cu incaperea si cu ea. Stateam in pat si a inceput sa ma dezbrace eu eram tare in pantaloni, de cand ma sunase. A inceput sa mi-o suga, a fost una din cele mai tari experiente, nu primisem niciodata un blowjob, se juca cu ea, o lingea pe toate partile, se mai juca si cu ouale, eu eram in al 9-lea cer. Am inceput dupa sa ma duc si eu jos la ea, prima data cand dadeam limbi, era excitata maxim, incepuse sa scoata sunete usoare, nu am mai rezistat si am vrut sa i-o bag, a zis ca e ok, dar sa am grija. Nu imi venea sa cred, pentru prima data aveam sa fac sex la propriu, penetram pe cineva pentru prima data, nu mai eram asa stupefiat ca tipa de pe tinder, cea la care nu am avut nici un fel de emotie. am inceput usor sa o facem fara prezervativ, ea nu a vrut cu prezervativ, a zis ce mai simt daca o facem cu prezervativ, eu unul nici nu stiam sa pun un prezervativ. Ma asteptam sa sangereze, dar nu a sangerat, am introdus-o destul de greu, nu am o **** imensa, dar e maricica, cel putin pentru ea. Nu stiu de ce, dar nu imi puteam da drumul, nu stiu daca era de bine sau de rau, ideea e ca s-a straduit mult sa ma ajute sa imi dau drumul si nu am putut, nu stiu de ce. Probabil, am mai zis, din cauza filmelor porno, mi-au resetat creierul, abia reuseam sa ajung la orgasm, nu am inteles ce s-a intamplat, in orice caz nu am putut sa imi dau drumul. Ea si-a dat drumul imediat.
Am continuat la urma sa purtam diferite conversatii pana dimineata, nu mai puteam sa adormim. A inceput sa imi povesteasca de ce s-a despartit de fostul ei prieten, cu care avea o relatie de 5 ani, am simtit cand imi povestea ca il iubea foarte mult, pentru ca incepuse sa planga cand a inceput sa imi povesteasca despre el, a zis ca a insealt-o. A zis ca ii pare rau, dar nu a putut sa continue cu el, pentru ca nu facea nimic productiv, parinti ei nu il placeau, era un pierde vara. Moment in care nu m-am putut abtine, dar m-am deschis si eu emotional si i-am povestit despre mine, despre ce am eu acasa, despre faptul ca nu am simtit niciodata iubirea pana sa o intalnesc pe ea. Am inceput chiar sa plang, nu ma puteam abtine, ma luase in brate. Nu stiu ce s-a intamplat dar s-a uitat la mine si mi-a zis ca vrea sa imi zica ceva. Nu stiu daca va asteptati la asta, nici eu nu m-am asteptat, eu incepusem sa o iubesc la propriu, simteam ca puteam sa mor pentru ea, Ea imi spune ca a inceput sa se mai vada cu cineva, ca nu e interesata de o relatie in momentul asta, nu isi doreste o relatie acum, dupa o asa lunga relatie de 5 ani, vrea libertate. Efectiv dupa ce mi-a zis asta nu mai m-am putut uita in ochii ei, imi curgeau lacrimile neincetat, ea nu stia ce sa faca, se simtea prost, a zis ca vrea sa ma lase singur, sa ma linistesc, am regasit un moment de reculegere si i-am zis ca nu trebuie, i-am zis ca e ok, ca nu trebuie sa se simta prost, daca asta simte, nu e ceva ce eu puteam face, sa faca ce simte, eu o sa fiu ok. Am incheiat seara prin a ne culca, adormind unul in bratele celuilalt. A 2-a zi am facut-o de dimineata de cateva ori, nu mai stiu daca mi-am putut da drumul sau nu., dupa care am plecat acasa.
S-a intamplat sa mai iesim odata afara si sa discutam despre ce vrea fiecare, eu i-am zis ca mi-ar placea sa fie prietena mea, si i-am zis cine sunt eu, ce situatie am acasa, ce stil de viata sarac am, si nu stiu cum dar a zis ca da, i-ar placea sa fim impreuna, am sfarsit in seara aia ducandu-ma la ea si sa facem sex.
Incepuse sesiunea, intre noi incepuse sa nu mai existe aceeasi intesitate ca inainte, eu inca eram super indragostit de ea, ea insa nu. S-a intamplat sa iesim odata intr-o seara, seara decisiva in care ne-am despartit, in care a hotarat ca nu vrea sa fie cu mine. Am mers pe jos pana in Tineretului, exact acolo in locul ala din parc unde se aduna toata cuplurile si nu numai, vara sa stea pe iarba si sa vada cladirile cele mai inalte din Bucuresti. Ne-am pus pe iarba si mi-a zis ca ea nu vede un viitor in relatia noastra, nu sunt genul de baiat pentru ea, nu am un statut social, parintii nu ma ajuta in niciun fel, noi nu ne cunoasteam prietenii, noi nu ieseam in oras, in cafenele, baruri, cluburi, etc., as fi iesit daca as fi avut bani si timp, plus ca eu eram urat, serios, eram urat, in comparatie cu multi baietii cunoscuti de ea, cred ca ii era rusine cu mine, nu ne sarutam in public, cand era lume in jur. Ma uitam adanc catre cer in timp ce imi spunea toate chestiile astea, ma asteptam, inca de inainte sa ma duc la ea sa ii zic buna si ca imi place cum e imbracata, stiam toate astea, stiam ca asa o sa se sfarseasca, a fost doar o chestie de timp. Am continuat prin a vorbi despre asta un pic, i-am zis ca are dreptate, nici eu nu m-as fi cumpalt cu mine, eram intr-un moment in care nu invatam pentru faculate, aveam restante multe, imi dadusem demisia de la fostul job, nu prea mai faceam bani, am refuzat sa plec in USA ca sa raman cu ea in tara, plus alte probleme acasa pe care trebuia sa le rezolv intre parintii mei. Cat am cunoscut-o pe ea am incetat sa mai fac sport, ma ingraseasem, incetasem sa invat despre seductie, incepusem sa lenevesc, ma schimbase, nu mai eram eu, eram altcineva fata de cand o cunoscusem eu pe ea. s-a pus la mine in brate, pe picioarele mele si a inceput sa imi stearga lacrimile, imi mai curgea cate una pe obraz, mai ma pupa, incerca sa imi zica ca voi reusi sa intalnesc o alta fata, imi spunea ca sunt un baiat special. Am sfarsit prin a duce o acasa, aflat in fata blocului, locul in care m-a invitat inautru, locul in care a inceput totul, ma uitam la ea si nu m-am putut abtine am izbugnit in plans, nici ea nu s-a putut abtine, a inceput sa planga, m-a luat in brate, nu voia sa imi dea drumul, eu stateam cu mainile pe alnga corp, nu mai avea rost sa o ating, stiam ca nu mai am nici o sansa. Ea mi-a luat mainile si m-a pus sa o imbratisez. Am zis ca trebuie sa plec, nu mai suportam, simteam ca mi se face operatie pe inima fara anestezie, imi simteam inima zdrobita, simteam ca mor, absoult tot cerul cadea pe mine. Am plecat acasa, am plans toata seara, eram cu taicamiu in camera, incercam sa nu plang tare ca sa nu ma auda, mai ma duceam la baie si imi varsam lacrimile.
Dupa sesiune ea a plecat la Constanta, de unde e, iar eu am ramas in Bucuresti. Am mai vorbit pe FB de cateva ori, dar fara sa mai simt ca e atrasa de mine, doar discutii simple, mi-am dat seama ca nu mai are rost sa vorbesc cu ea, imi pierdeam vremea.
Am terminat prin a ma angaja la KFC toata vara, pentru ca nu am gasit un alt job de vara care sa imi ofere un venit bunicel.
La final de vara m-am dus la un prieten la Constanta, acolo unde m-am intalnit si cu ea, mai exact, ea mi-a zis ca daca ajung la Constanta sa ii zic ca sa ne vedem. Am stat 2 zile, un weekend. Exact cand m-am despartit de prietenul asta al meu, am plecat de m-am vazut cu ea, eram tare curios sa vad ce zice cand ne vedem. Era frumoasa, cum o stiam, cu o rochie lunga pana la picioare, ce ii punea formele in evidenta. Am stat la o cafenea, am vorbit un pic despre ce am facut toata vara, i-am zis ca maicamea se muta si ca eu o sa raman doar cu taicamiu in casa, ca am lucrat la KFC si ca am luat din restante. Dupa am mers un pic prin centrul vechi al Constantei, ne-am plimbat pe paleza un pic. A venit momentul, m-a intrebat daca m-am intalnit cu cineva de cand nu ne-am mai vazut. I-am zis ca m-am vazut, doar ca nu am ramas cu cineva, vreau sa ma focusez mai mult pe situatia sociala in momentul asta, decat pe femei. Chiar ma vazusem cu niste fete dupa ea, dar eram incapabil sa devin emotional cu ele, nu reuseam sa mi-o scot din cap pe Diana. Am intrebat-o si eu la urma daca e cu cineva, si mi-a zis ca da, si ca se intelege super bine cu baiatul care e acum. A reusit inca odata sa imi zdrobeasca inima, insa eram obisnuit, am reuist, nu stiu cum, sa nu arat ca imi pasa, dar eram distrus pe interior. Am sfarsit pana a ma duce la gara cu masina ei. Nu am mai vorbit de atunci, nu stiu ce face, nu mai ma intereseaza.
Am mers cu BlaBlaCar atunci de la Constanta. Eram 4 baietii intr-o masina, nici unul nu a zis ceva, am mers 3 ore fara sa zica unu ceva, eu eram oricum prins in tot felul de ganduri. Ma gandeam la ea, de ce inca o iubesc, de ce ma gandesc la ea, si am realizat ca tineam de fapt la toate experientele frumose pe care le-am avut cu ea si ca imi era frica ca nu o sa mai am parte de astfel de experiente pierzand o pe ea. Ceea ce e fals, am realizat asta in ziua aia.
S-a intamplat sa ma culc cu tipa de pe Tinder, cea care mi-a facut ****, dupa ce m-am intors din Constanta, m-am dus la ea acasa si ne-am *** toata seara, tot nu am reusit sa imi dau drumul, nu stiu de ce. I-am povestit de Diana, am emotionat-o.
S-a intamplat sa mai ma vad cu o tipa de pe Tinder, dar si asta e alta poveste, fata cu care era sa fac un copil. Tipa era un pic ninfo, am facut tot felul de chestii cu ea, in orice caz, e alta poveste.
Astea sunt povestile mele, stiu, nu sunt la fel de abundete ca ale altora, am prieteni care se culca cu fete zilnic, prieteni care au fetele la picioare, stiu ca nu asta e scopul in viata, nu stiu cum vedeti voi lucrurile, dar vreau sa intelegeti ca NOI, oamenii, suntem rezultatul unor intamplari ale unor oameni intalniti pe parcusul vietii, nu ne nastem toti cu aceleasi oportunitati, unii trebuie sa munceasca ca sa obtina fericirea in viata, asta este, asa functioneaza viata, trebuie sa accepti asta, cum ar fi daca am arata cu toti la fel, daca am avea cu toti ceeasi gandire? Exact, nu ar mai exista emotiile puternice dintre noi, nu am mai putea simti emotiile negative dar nici pe cele pozitive, am fi neutri. Am ajuns la concluzia, uitandu-ma in spate ca toate experientele pe care le-am traiti in copilarie si in adolescenta au avut rolul de a ma transforma in cine sunt azi, si sunt foarte mandru de cine sunt azi, ma uit in jurul meu si incerc sa vad daca mai e o persoana la fel de multumita pentru simplul fapt ca traieste, ca mananca, ca poate sa mearga, ca poate sa isi schimbe destinul daca e indeajuns de ambitios!

Iti multumesc enorm ca ai citit si partea asta, nu mai am nimic de povestit, de fapt as avea, dar nu mai are rost, cred ca mi-am facut mesajul clar, Ma adresez tuturor care au impresia ca viata nu e dreapta, asa este, nu este, pentru ca asa e viata, dar daca ti se ofera o oportunitate sa te schimbi si tu nu o faci, esti raspunzator de consecinte.

2 răspunsuri:
| Jdjsnshxjxjshdhx a răspuns:

Mi au dat lacrimile. Nu mai am cuvinte sincer. Te respect. Multă sanatate, viata merge înainte!

| FAndrei a răspuns (pentru Jdjsnshxjxjshdhx):

Multumesc, apreciez!