| anonim_4396 a întrebat:

Asta-i o intrebare pentru băieți!
Este un băiat de care m-am îndrăgostit nebuneste, prima data cand ne-am privit in ochi a fost ca si cum ne-am cunoaste de o viata si nu ne-am mai vazut de mult timp.
Un timp se uita mai "lung" la mine când treceam unul pe lângă altul. Acum de fiecare dată când ma vede se uita la mine si isi ferește privirea. Evita contactul vizual. A facut o glumă mai nesarata despre mine si dupa asta mi-am zis clar, nu ma place insa cineva a spus ca un băiat daca face mișto de tine te place, adica pe bune? De ce? Continuând, ma uitam la ceva pe telefon, zambeam, iar el era mai încolo insa eu nu l-am vazut, sora mea a spus ca "se uita la tine ca la Dumnezeu, cu ochii mari și zambind". Eu ce sa inteleg prin asta, ma place sau nu?

4 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Da.

| Nemessys a răspuns:

Dacă te plăcea, venea la tine și îți spunea sau cel puțin se baga în seama cu tine. În cazul asta doar face misto de tine.

| Denyx16 a răspuns:

Parere sinceră?
Nu, nu te place face doar misto de tine.

| Denyx16 a răspuns:

Ceea ce ai scris tu acolo ma face sa inteleg ca esti genul ala de fata care prefera genul ala de caracter de baiat care scuipa seminte si face misto de toata lumea.
Sa te indragostesti de o persoana care te ia in deradere asta e un lucru mare.