| Sara2 a întrebat:

Asta vara cand am fost la liberty parade, eram inbracata in fusta scurta si in sutien (sutienul de la costumu de baie) si a venit un tip la mine m-a luat de mana si a zis ca vrea sa stau cu el in seara aia sa ne cunoastem mai bine, eu l-am refuzat si l-am evitat, oare m-a luat drept curva?

6 răspunsuri:
| Cedry2k1995 a răspuns:

:O:O:O:O omg pe tine team luat de mana? u esti aceea? laughinglaughing woaw nu credeam ca o sa mai dau de tinebig grin sa stii ca nu team considerat o curva. in clipa in care te-am vazut chiar miai furat inima si m-am simtit asa de singur cand mai refuzatsadsadsad

| Cedry2k1995 a răspuns:

laughinglaughinglaughing am glumit:prolling on the floorrolling on the floor sper ca nu te superi:p

| maya_1225 a răspuns:

Si ce conteaza daca te-a luat drept curva? Tu i-ai aratat ca nu esti si bine ai facut.Au un tupeu baietii astia in ziua de azi, se cred irezistibili, sa nu mai zic ca alta vrajeala nu mai au decat "sa ne cunoasetem mai bine" sau "sa vedem daca ne potrivim", macar sa mai schimbe si ei replica ca deja suntem plictisite de ea pana peste camp si oricum o fata care se respecta ii refuza din prima.

| whatever_3916 a răspuns:

Voia sa ti-o traga in seara aia laughing nicidecum sa te cunoasca mai bine =) bine ca l-ai refuzat si la felul cum erai imbracata oh go on stai si te intrebi daca te-a luat drept curva? haha...eu cred ca stii deja raspunsul oh go on

| smileforme a răspuns:

Nu cred ca in acel context hainele erau ceva neobisnuit... dar e clar ca ala nu avea intentii "curate" cu tine. bine ca l-ai refuzat!

| Sophie_6140 a răspuns:

Nu cred...Probabil i-a placut cum arata-i si si-a incercat si el norocu'laughing