| Sinceritate777 a întrebat:

Asta vara m-am indragostit de un tip.El avea gagica si eu nu stiam,s-a dat la mine si m-am pupat cu el,a incercat sa se culce cu mine dar l-am refuzat ca eram virgina.S-a suparat si nu a mai vorbit cu mine o saptamana apoi iar a incercat si l-am refuzat, i-ar nu a vorbit cu mine..si tot asa de mai multe ori.Cand ne vedeam ne sarutam sau nu ma baga in seama, imi ocolea privirea dar se uita pe ascuns la mine.Intre timp am avut o relatie de doua saptamani cu un prieten comun,dar a venit el si m-a intrebat pe cine iubesc, i-am spus ca pe el.O saptamana dupa m-am culcat cu el ca se despartise de gagicasa( aflase ca vara trecuta a stat si cu mine) Ei bine de atunci nu a mai vorbit cu mine mi-a spus"ok pa uita de mine" dar tot asa imi evita privirea si se uita pe ascuns la mine. Crede-ti ca a vrut doar sa se culce cu mine si dupa ce a obtinut ce a vrut gata sau a ajuns sa simta ceva si fuge sa nu simta mai mult? Funda :X VA ROG E URGENT

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

A vrut doar sa se culce cu tine, i s-a parut ca esti foarte usor de convins si s-a gandit sa nu mai plateasca o femeie pentru asta, sa profite gratis de tine. Apoi ti-a zis foarte clar sa nu-l mai deranjezi, fiindca nu mai ai ce sa-i oferi. Nu s-a pus problema de vreun sentiment, nu stiu de unde ai scos o asemenea aiureala. te-a folosit, si-a facut nevoia, a fost gratis, dar asta nu inseamna ca o sa se implice intr-o relatie cu o femeie de aceasta categorie. Exista femei care se lasa folosite pentru sex, dar nici un barbat nu se va gandi vreodata sa le ofere ceva mai mult (poate bani, eventual, daca ele cer). te evita fiindca ii e frica ca ar putea afla cineva despre asta si ar fi de rasul lumii (barbatii fraieri care sunt condusi doar de penis si au nevoie sa foloseasca femei de ocazie, gratis sau pe bani, sunt desconsidderati ed toata lumea). e normal sa tina ascunsa o asemenea intamplare si de aceea te evita, dar te examineaza din cand in cand sa vada daca ai fi in stare sa-l faci de ras povestind ce ati facut.

8 răspunsuri:
| dydy22 a răspuns:

Pai a profitat de tine, tu ai picat in plasa ca iti placea de el si uite asa ai dat virginitatea ta unuia care nu merita,

| RAY a răspuns:

Noi barbati avem o singura nevoie voi mai multe asta e diferenta, noi vrem sex voi relati asta in tinerete pana ne trezim la realitate pe la 25 de ani atunci vrem ceva serios bine depinde de fiecare persoane sunt si fete care vor sex la fel, deci sa nu generalizam, cel mai aiurea e ca ai facut-o gratis cea nu-i de iertat pe bune invata si tu din experiente sexul se plateste e jenant sa-l faci free

| Alcyon a răspuns:

N-a vrut decat sa se culce cu tine. Ai fost fraiera, asta este. Lasa-l in pace, ca pe urma risti sa devii penibila. Nu te mai da oricui, c-o sa ajungi pe post de saltea, pentru toti c...varii.

| Konata a răspuns:

Obsedat ce a cautat sa aiba o aventura de o noapte. Asa se comporta majoritatea baietilor.

| PreaDulcePreaFin a răspuns (pentru Konata):

Daca fetele ne permit asta laughing

| RAY a răspuns (pentru Konata):

Am cunoscut fete care au vrut doar sex pana la o anumita varsta desi sexul e un rasfat de tinerete

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici n-ar trebui să te întrebi dacă aia a fost intenția.
Eu mă întreb cum naiba ai dat de doi la fel, trebuie să ai un magnet sau să nu fi învățat nimic din primul eșec.

| momo0988 a răspuns:

Majoritatea baietilor dupa ce obtin ce vor fac asa ...gandeste-te putin prima oara cand ti-a propus si tu l-ai refuzat ce a facut? apoi vazand ca tu incepi sa te indragostesti de el a mai incercat odata... a profitat de tine atat acum cand a obtinut ce a vrut, de ce sa te mai caute? te-a folosit pana ce i-ai dat ce a vrut! Ai grija pe viitor ce faci nu te mai da pe mana cui nu trebuie!