| Anonimanonim55 a întrebat:

Astazi am facut sex cu prietena mea, protejat. Ea este in perioada fertila, inainte cu 1 zi de ovulatie. Cand am vrut sa ejaculez, am scos penisul, am ejaculat afara, dar prezervativul a ramas putin in interiorul ei. E vreo sansa sa ramana insarcinata?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Orice este posibil.
In orice caz, data viitoare cumpara prezervative cu 2-3 numere mai mici, ca sa nu mai fie atat de mare/larg si sa cada de pe cuc in vaginul fetei, ca lasi fata gravida.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar cât de larg era prezervativul de a rămas în ea și ce înseamnă a rămas puțin? laughing și nu, nu poate rămâne gravidă!

| Anonimanonim55 explică (pentru anonim_4396):

Jumatate de prezervativ era înăuntru, jumatate afara

| anonim_4396 a răspuns (pentru Anonimanonim55):

N-are treaba. Nu rămâne.