| EduardGrigore a întrebat:

Astazi am fost la iubita mea, ieri a fost ovulatia si tot ce am facut a fost practic sa se frece de mine si sa intre putin de tot doar capul din greseala(un sfert din lungimea totala). Este vreo problema?

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Daca nu ai ejaculat in interiorul ei in vagin nu se formeaza o sarcină, sarcina se formeaza numai facind sex adevarat real, nu mimînd cum ai facut tu.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Este o problemă la cap, la capu taulaughing

| Violleta2022 a răspuns:

Ar putea fii ...ca de aveai sperma pe teava, aia s-a scurs involuntar in vagin si sarcina s-a produs!

| Crackman a răspuns:

Afli tu după câteva săptămâni

| CristianPetre2002 a răspuns:

Vorba aia m-am f***t dar doar un pic