| cristinnaa9922 a întrebat:

Astăzi i-am făcut sex oral iubitului meu și i-am înghițit sperma, iar de atunci mă doare rău burta... De ce? Ce aș putea să fac ca să nu mă mai doară?

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu mai inghitii laptele omului si vezi ce mananci. Poate e de la mancare

| Sofer a răspuns:

Daca e pentru prima data nu iti face probleme ca nu esti obisnuita cu sperma. Mai inghite de multe ori poate te obisnuiesti si o sa fi bine.

| Nemessys a răspuns:

Nu iti pot spune de ce te doare insa iti garantez ca nu este de la ce ai inghitit tu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa îți faci un dus fierbinte și să uiti ziua asta

| cristinnaa9922 explică (pentru anonim_4396):

Am făcut, dar tot nu trece sad

| JustStitch a răspuns (pentru cristinnaa9922):

Il pui si pe el sa îti faca oral, si îți va trece

| anonim_4396 a răspuns (pentru cristinnaa9922):

Probabil că are o sperma nesănătoasă din cauza alimentației necorespunzătoare, înghite și tu de la unul mai atent la ce mănâncă

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ești dezgustătoare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să nu mai su.gi pu.Ia.

| Radandam a răspuns:

Datorita gustului spermei, ai ramas cu o greața la stomac, iti va trece, maine dimineata cand te vei trezi, nu o sa te mai doara burta.

| Bozgi200 a răspuns:

Sperma conține oarecum ceea ce mănâncă individul... Și are gust că urmare. Cum s-a mai spus și aici ți s-ar făcut greață