| Darja111 a întrebat:

Astazi mi-a aparut o vîna subțire pe sânul stâng si am niste înțepături. Menstruatie trebuie să-mi vina pe 8. Imi puteti da niste sfaturi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Michaeel a răspuns:

Poate nu este o vena și ți-au apărut vergeturi. Poate ma înșel și este într-adevăr o vena, dar e complet normal sa îți apară vergeturi pe sâni.

O vena nu are cum sa îți afecteze menstruația. Vene sunt prin tot corpul și faptul ca ți-a apărut o vena nu trebuie sa te streseze.

| Darja111 explică:

Venă*