| anonim_4396 a întrebat:

Astazi mi-am sunat prietenul si ii era telefonul inchis.Eu nu am mai insistat dar dupa cateva ore m'a sunat inapoi sa vada de ce l'am sunat. I'am spus ca vroiam sa vad ce face pentru ca la scoala astazi am avut niste discutii si am vrut sa ma asigur ca e ok.Pana acum eu nu il sunam numai daca aveam ceva de ii spus sau oricum daca aveam un motiv.Am vorbit si mi-a mai spus ca maine el nu poate sa vina unde am programat sa mergem cu prietenii si imi tot spunea ca este mizerie si urat afara si in final mi-a spus sa nu me duk. L'am asigurat ca daca el nu vine nu o sa merg nici eu iar apoi m'a intrebat daca numai de asta l'am sunat ca nu am de ii spus nimic? Nu mi-o prea placut ce a spus si poate si'a dat seama din tonul meu ne'am luat la revedere si apoi dupa vreo 2 ore cand a iesit de la meditatii m'a sunat m'a intrebat ce fac si dupa ce i'am raspuns mi-a spus ca a ajuns pe la terenul de la noi de la scoala unde erau prieteni de ai lui si ca ma suna mai tarziu.Pana la ora aceasta nu a sunat si am presimtirea ca nu o sa sune dar problema e ca e a doua ora cand imi zice ca ma suna si uitastraight face. Ce credeti e un semn rau credeti ca relatia nu o sa mai tina prea mult? FUNDA:*

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Toata lumea uita, stai linistita. NU inseamna ca nu-i pasa, nu da atata importanta unui detaliu lipsit de importanta.

| mylifeisforyou a răspuns:

Si la mine fostul. zicea ca ma suna in 2 min.ca l-a sunat cineva.laughing...si ma suna peste o ora jum de ora.si mai aflam ca era si drogat...oh go on
ti-am citit si restul intr.cred ca ar trebui de data aceasta sa iei in calcul gura lumii si sa nu-l mai chemi la tine acasa.mai bine ar fi daca ai sti sa-l joci pe degete sa-ti fie tie bine nu luikiss

| tina19 a răspuns:

Imncearca sa fii mai apropiata de el.sigur iti va acorda si el mai multa atentie daca vede asta de la tine.pup

| denisuca_8593 a răspuns:

Poate este foarte ocupat asa am patit eu cu al meu
relaxazate draga nu e nimic grav isi revine el