| 907542468433 a întrebat:

Astăzi nu am vrut sa merg cu mașina cu prietenul meu așa că l-am pus sa meargă pe jos, afară fiind și frig.Gen la o oarecum întâlnire a noastră în care ne-am plimbat sad
El era deranjat... asa ca i-am zis ca data viitoare îl las pe el sa aleagă și mi-a zis sa mergem la munte
Dar nu vreau îmi e frica de ce se v-a întâmpla

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Daca nu vrei,nu te duci.
Ii spui ca pe frigul asta, tu nu mergi pe nici un munte, la vara cand o sa fie cald, da.
Acum, sa gaseasca altceva.
Nu?happy

5 răspunsuri:
| stef87 a răspuns:

Mare grija daca nu cunosti persoana suficient de bine. E scenariul perfect, cand el se foloseste de sensibilitatea ta pentru a te manipula. Poate fi si varianta frumoasa, cand plimbarea la munte e doar in scop sa va simtiti bine, dar poate fi si inceputul unei clasici povesti de groaza.

| Violleta2022 a răspuns:

Si ce doresti de la noi?

| J0B0MAT a răspuns:

Cum să mergi pe jos pe frigul ăsta. Sper că nu mergeți pe jos la munte.

| 907542468433 explică (pentru J0B0MAT):

Pai nu știu dacă ma duc

| Aditu94 a răspuns:

A ales la munte, ca vrea sa ti-o dea, ce e asa de greu de inteles? zi si tu nu, zii ca nu esti pregatita momentan de o escapada si ca vrei sa petreceti timp de cunoastere si acomodare pe plan local.