| yappi a întrebat:

Astazi parintii mei au plecat de acasa si am ramas doar cu sora mea.Eu si prietenul meu aveam de gand astazi sa trecem la urmatorul pas sa spun asa dar spra mea nu a plecat de acasa si nu am reusit
. A venit la mine si discutam despre toti care incearca sa se bage intre noi si de diferite prostii.Imi spune ca ma iubeste ma saruta pe frunte si ma stangea in brate si s-a purtat chiar frumos si cu surioara mea mai mica.Printre altele m'a intrebat daca am incredere in el daca eu cred ca daca l'ar chema o pritena de-a mea sa si'o traga el s'ar duce.Foarte sincera i'am spus ca da eu chiar cred asta si el mi-a raspuns ca nici vorba.In primul rand pentru ca e prietena mea si as fi putut sa o pun sa il testeze si in al doilea rand ma are pe mine. Apoi am intrebat daca l'ar chema o alta fata nu care sa fie prietena cu mine s'ar duce si el mi-a raspuns ca daca nu ar face pana atunci deloc cu mine ar merge pentru ca vrea mult sa vada cum e. Mi'a cam picat putin falca dar nu am fost asa afectata si nu stiu de ce. Mi s-a parut un raspuns destul de logic. Dar totusi acum stau si ma gandesc... e totusi un raspuns normal sau ar trebui sa imi pun intrebari? P. S. el e genul mai fustangiu dar de cand e cu mine e mult mai grijuliu.

Răspuns Câştigător
| kenzo_3134 a răspuns:

Nu-i asculta pe astia. Aproape toti baietii s-ar duce la alta chiar daca au pe cineva.el macar a fost sincer si ti-a spus ce ar face. daca ar fi spus ca "nu" si totusi ar fi facut-o te-ai fi simtit mai bine?

5 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Nu e un raspuns normal.Curiozitatea e curiozitate, sexul e sex. Daca te iubeste te asteapta.

| Comeandtellmesomething a răspuns:

Inseamna ca daca nu o face cu tine merge la alta!

| Eu_1327 a răspuns:

Parerea mea e sa ai grija, gandeste-te poate asta e singurul lucru care il vrea de la tine SEX, si faza ca : daca nu am d la tine ma duc la alta, nu are sens daca t iubeste poate sa te astepte si sa nu se duca la altele ca nah nu cred ca e greu sa stea fara piz*** un timpwinking
cred ca esti o fata cu capul pe umeri ca sa-ti dai si singura seama de ceea ce vrei cu adevarat.
Succes!

| JustForMe a răspuns:

Daca sora ta are mai putin de 6 ani trimite-o intr-o camera.Asa fac si cu sora-mea:d

| Extasy_6133 a răspuns:

Pai puii mei ai prietena si t duci l curve?! macar de nu tio spunea in fata. asa si pr meu poate i mai asa. mda puii mei nu s-a dus l alta.