| RAY a întrebat:

Ati accepta sa faceti sexting cu o persoana necunoscuta dar sub anomitate 100%?

14 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nah, mi se pare stupid și inutil

| Catrice a răspuns:

Relativ.
Am făcut asta, dar mai vorbisem de câteva ori înainte și alte chestii.

| Sofer a răspuns:

Da.

| Emma30555 a răspuns:

Sexting nu m ar atrage nici cu prietenul. Prefer real sincera sa fiu, nu vad ce plăcere mi ar aduce sau unei femei în general forma asta de joc. Îmi plac jocurile sa zicem dar sa fie în realitate, sa fie o seducție ceva, ceva romantat

| RAY explică (pentru Emma30555):

Iti place jocurile, ma bucur si mie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.

| Eibogu a răspuns:

Nu

| GusticelMititel a răspuns:

Nu. Cine stie ce individ ciudat se ascunde in spatele anonimatului

| OniChan666 a răspuns:

Da

| Stefania975 a răspuns:

Da, de ce nu

| Xtyx a răspuns:

Am făcuto, dar nu recomand... risc de diferit boli!