| DiannaDi a întrebat:

Ati accepta sa legati o relatie serioasa cu cineva pentru care nu simtiti nimic, doar din teama de singuratate?

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu.

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

As incerca sa o cunosc prin 2-3 intalniri, dar in general nu

| Doηηa a răspuns:

Nici vorbă, niciodată!

| RAY a răspuns:

Da,pentru ca nu ai ce simti daca abia cunosti acea persoana, sau nu simti o atractie fizica pentru aceea persoana timpul va decide daca a meritat sau nu

| Alcyon a răspuns:

Nu, si sa-ti spun de ce. Daca faci chestia asta, o sa ramai prinsa intr-o relatie anosta si e posibil sa pierzi alte trenuri.

| Danysan a răspuns:

Multi spun ca Iubirea poate sa apara si la jumatatea Relatiei dar e riscant si nu stii daca Inima iti va incepe sa bata pentru acea persoana.Acum cineva spunea asatonguerefate ca Iubesti si vei ajunge sa Iubesti fara sa vrei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu-s disperata.

| Florenta16 a răspuns:

Nu. Mai bine mor singura, decat sa fiu cu cineva din mila, sau sa fiu cu cineva cu care sa imi ocup timpul. Daca nu simt nimic pentru el, si nu ma atrage nici fizic, nici in niciun fel, de ce ar trebui sa stau cu el, sa ma tin si de mana, sa il si sarut, sa ma si *** cu el si sa mai si ies in public cu el? Si de ce sa stau ca o proasta cu unu' care probabil ma iubeste, dar eu nu, si sa imi fie scarba de el?
Deci nu laughing

| 10n a răspuns:

Mai intai a-si incerca sa aflu cate ceva despre acea persoana (in special prietenii si parintii) dupa aleg daca merita sau nu.

| AndreiLeviux a răspuns:

Nu, nu e bine sa iti bati joc de sentimele persoanei respective, parerea mea e ca sa fi intr-o relatie e nevoie de sinceritate si dragoste.