| Sara2 a întrebat:

Ati facut dragoste cu fostul iubit iubita dupa o perioada dupa ce v-ati despartit?

9 răspunsuri:
| moonY a răspuns:

Mi se pare ciudat...si romantic daca va iubiti dar nu puteti fi impreuna din diferite motive.insa eu cred ca nu as face asta, chiar daca il iubesc.

| mikiscence a răspuns:

N-as putea face asta dupa ce ma despart... daca m-am despartit aveam un motiv bine intemeiat...si eu una nu cred in impacari... odata ce se rupe...se rupe... poti face tu o suta de noduri...tot rupt ramane!

| sergiu25bc a răspuns:

Nu never, dar am auzit de sexul dupa despartirehappy

| pachy a răspuns:

Da si e mult mai pasional decat cand eram impreuna! si cel mai bine asa sa ramana relatia rezumata doar la sex odata la 6 luni 1 an (bafta)

| tukhey23 a răspuns:

Alta intrebarrehee hee)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DA.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa intelega ca ai facut tu?
inseamna ca esti mai slaba ca el si face ce vrea cu tine
bv

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da... mi s-a intamplat in adolescenta.cred ca o chestie care incanta pe oricine.binenteles ca e valabil in cazul primei iubiri...sau a unei mari iubiri...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, dupa cinci ani in care am fost despartiti si fiecare a avut alte relatii. E un sentiment ciudat...