| Anomim2025 a întrebat:

Ați făcut sex vreodată într-o toaletă publică? Cum a fost?

Răspuns Câştigător
| FlappyXXX a răspuns:

Ai mereu senzația că vine cineva. laughing)
În cazul meu chiar s-a întâmplat să vină. laughing)
Dar oricum ideea e că ceva te trage să faci ceva nou, ceva ce nu ai mai încercat. laughing)

6 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

N-a fost

| RAY a răspuns:

Nu,poate in vise, a fost ok, fata a facut avort dupa ce am terminat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prea ingust locul pentru futaie, cum dracu sa fie. Iar toaleta din avion se incadreaza la o toaleta publica? Cam da... Atat de strampt locul ca nu aveam loc nici din fund sa dau. Au astia de la American Airlines niste avioane de tot rasul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

.aş încerca

| sweetangels a răspuns:

Bleachs, cum dracu sa faci intr-un loc atat de infect, unde colcaie numai microbi!

| vizuk a răspuns:

De ****