| anonim_4396 a întrebat:

Ati facut vreodata sex in toaleta baii?

21 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Doar in buda wc-ului as vrea si eu sa fac. in bar, ca scoala mi-am terminat-o

| Hakuouki a răspuns (pentru DNSK):

Nu conteaza...iti iei partenera, gasesti un pusti, ii dai 10 lei sa zica despre voi ca ii sunteti parinti si asa intrati in scoala.

| Chiru_Ionut_1979 a răspuns (pentru DNSK):

Pe toaleta cu o blonda cracanata!

| DNSK a răspuns (pentru Hakuouki):

laughing

| DNSK a răspuns (pentru Chiru_Ionut_1979):

Nu-mi prea plac mie blondele

| AlexanderAdrian a răspuns:

Eu unul nu. Sub dus da. Apropo toaleta baii e un fel de pleonasm, adica nu stiu la ce te-ai referit dar cand spunem baie asta include si closetul, cand spunem toaleta putem intelege si doar o camera in care exista doar closetul si chiuveta. Deci hotaraste-te ce-ai vrut sa intrebi tongue

| Chiru_Ionut_1979 a răspuns (pentru AlexanderAdrian):

Pe toaleta asta vrea sa stiu?

| MasterYoda a răspuns:

Doar in baia din toaleta...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu.dar am facut sex cu fereastra deschisa.insa tot cu o femeie e mai placut.

| Chiru_Ionut_1979 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ia incearca pe toaleta cu o blonda stand cracanata se vezi ce super este, rasuna baia in stil 3d

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

| Chiru_Ionut_1979 a răspuns (pentru anonim_4396):

Si cum rasuna in baie?

| anonim_4396 explică (pentru Chiru_Ionut_1979):

Bine rasuna. Cu ecou. Mai ales pleosc pleosc cand esti in apa. Daca mai vrei informatii lasa-mi prin mesaj privat

| Chiru_Ionut_1979 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ok.te pup pa pa sa a o zi buna! cu stima marian

Răspuns utilizator avertizat
| GeoXoXo a răspuns:

In baia toaletei

| a44fdg6vb a răspuns:

Da