| YellowAngel a întrebat:

Ati fii impreuna cu un baiat doar pentru ca relatiile sexuale sunt exceptionale?

12 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Pana la urma urmei, sexul de calitate sau cel exceptional conform precizarii exprimate de tine, reprezinta ''esenta'' oricarei relatii indiferent de natura relatiei respective. Sanatate!

| Freya1 a răspuns:

As tine un prieten cu benefici cu asemenea calitate dar nu neaparat m-as vedea cu el in viitor daca altceva nu stie, nu face, nu e in stare

| Sofer a răspuns:

Orice femeie își dorește asta.

| mentholinks a răspuns:

Cu un baiat nu, cu o fata da. O invat eu si celelalte lucruri.

| HazelEyes77 a răspuns:

Sexul e foarte important intr o relatie dar nu inseamna totul. Imi displace ideea de a sta cu o persoana doar pentru asta. Pentru mine conteaza foarte mult implicarea emotionala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta e plãcerea fiecarui barbat, e ca friendzonul la fete.

| Victoria18 a răspuns:

Nu... Doar daca comportamentul e exceptional

| Raniaa a răspuns:

M-aș plictisi, dacă doar aș avea parte de un sex extraordinar.

| AliTheo18 a răspuns:

Niciodata.

Răspuns utilizator avertizat
| Lichan1 a răspuns:

Tu ai fi?

| RoxanaRamona96 a răspuns:

Daaa