| Mihaita15 a întrebat:

Ati fost vreodata prinsi cand v-ati masturbat?

11 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Din păcate era sa fiu prins când făceam sex.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Da, am fost prins de cel mai bun prieten.

| Anonima163333 a răspuns:

Nu am făcut asta niciodată, deci n-am fost prinsa?

| LeSuiton a răspuns (pentru Anonima163333):

Pai inseamna ca nu esti destul de mare, asta ori esti asexuala, dar nu i problema.

| Anonima163333 a răspuns (pentru LeSuiton):

Am 13 ani si probabil sa fiu asexuala...

| Octavian81 a răspuns:

Da.
Sora mea era la facultate, si locuia la noi o colega de facultate de-a ei. S-a intamplat sa trebuiasca sa dormim in aceeasi camera, mai multa lume. Eu am inceput sa imi fac treaba, iar la un moment dat, cand eram foarte erect, colega surorii mele, care credeam ca doarme, a intins mana si mi-a luat penisul in mana ei calda si mi l-a frecat putin. Apoi mi-a facut un sex oral de nota 25 din 10.

| Numee a răspuns:

Nu am fost nici o data prins dar era sa ma prinda soaramea acum 2 ani, eu am crezut ca plecase deja la magazin da s-a intors ca uitase bani, bine ca m-am pus in directia opusa cu usa si cand a intrat repede mi-am tras pantaloni si am oprit telefonul!?
Tu ai fost prins?

| Shoto a răspuns:

Da, m-a prins tata cand aveam 12 ani, doar s-a uitat urat la mine si dupa m-a lasat in pace happy

| Maria3241 a răspuns:

Nu