| eumisu a întrebat:

Ati incercat prezervativele Love Plus Safe Plus? Sunt bune?big grin >:

5 răspunsuri:
| GabiArian22 a răspuns:

Mie mi s-au parut ok.Nu am avut probleme cu ele iti recomand totusi durex performa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Mi se par mai de calitate prezervativele Durex ultra safe.
Te pup!

| 0alafaranume0 a răspuns:

Eu am folosit doar durex si banuiesc ca safe plus dupa nume sunt varianta de siguranta care din punctul meu de vedere reduc placerea...ce folosesc eu sunt durex varianta ultra thin pentru placere mai mare si crede-ma ca nu o sa ai prpbleme cu ele! incerci sa le rupi cu mana si abia reusesti doar ca si coontact sexual

| Sfatuitorul_6560 a răspuns:

Sincer, nu m-as risca pe orice, aleg sigur si de fiecare data DUREX! Am cea mai mare incredere in ele si sunt cele mai folosite!

| Adelina1994 a răspuns:

Nu, nu fa prostia asta, la mine s-a rupt si a trebuit sa iau pastila de a doua zi