| Gaby212 a întrebat:

Ati iubit pe cineva cu adevarat? Cum a fost?

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Bine dar s-a terminat cu gust amar

| MarianWLF a răspuns:

Da, prima relatie ce o avusesem la primul meu loc de munca, a fost iadul pe pamant, una calda, zece reci, de la fata aceea, am jurat ca imi impietresc inima pe veci.

| RAY a răspuns:

Cand esti fraier si prost o patesti,cine e de vina? doar tu, nu e de vina nimanui, si eu am iubit si am fost fraier si prost, si desigur ca am suferit, e ca daca iti dai creanga de sub picioare, la un moment dat cazi din copac, in cam 2 ani am trecut peste asta e, in viata mea nu o sa mai iubesc femeia, decat pe membrele de sex feminim din familia mea atat

| Andreeush a răspuns:

Da, acum e doar o amintire.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, pe profa de mate ca mi-a dat doua note de opt sa nu raman.

| nooolimits a răspuns:

Sa iubesti o persoana cu adevarat si ea sa te trateze ca pe un nimeni crede-ma este foarte dureros si nu mi-e rusine sa spun ca desi am 26 de ani si sunt am plans dupa ea

| nooolimits a răspuns (pentru nooolimits):

....am 26 de ani si sunt baiat am plans dupa ea (sper sa primeasca ce merita )

| Gaby212 explică (pentru nooolimits):

23 de ani, in depresie de un an si 3 luni

| Gaby212 explică (pentru nooolimits):

Stiu,si eu.Inca mai sufar.E mega dureros, frate! Cum sa trec peste? crying

| gab99220 a răspuns:

Asa cred
Practic nu am avut ocazia pentru ca dragostea nu mi-a fost impartasita.