| xxxgirl a întrebat:

Ati legaliza prostitutia?batting eyelashes Daca da de ce da, daca nu de ce nu?big grin

7 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Da as fi de acord asa au dispare centuristele! Aceasta,, meserie" se practica de mii de ani, asa ca eu cred ca asa vor fi controlate de un medic si nu vor mai fi atat de multe purtatoare de boli incurabile!

| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Ca e legalizata, ca nu, pitzipoancele tot o practica.

| Sabyynna a răspuns:

Eu as legaliza-o, dar doar cu certificate de sanatate. fiecare prostituata sa aiba analizele facute si sa foloseasca prezervative la fiecare contact pentru a nu transmite boli.
Nelegalizand-o facem mai mult rau...imbolnavim societatea.

| Eufourikul a răspuns:

Ca sa beneficieze toti martalogii de **** hmm mai bine nu sa nu fie legalizata!winking

| DauRaspunsuriBunePeTPU a răspuns:

Normal ca nu! De ce ar vrea cineva ca tara sa fie plina de prostituate? Desi daca s-ar legaliza nu ar mai fi asa multe somere.winking

| Denisa444 a răspuns:

Si peste ceva timp o sa punem intrebari de genul: ati legaliza crima?

| xxxgirl explică (pentru Denisa444):

Eram curioasa sa vad ce raspunsuri imi dati, nu e cazul sa imi sariti in cap ca am pus intrebarea asta!batting eyelashes