| HiTman08 a întrebat:

Ati practicat Facesitting? Va place? Ce parere aveti?

9 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

Ce D-zeu ce chestie mai e si aceea?!

| FABULOSUL6000 a răspuns:

1.Da
2.Da
3.Am o parere proprie si o sa iti formezi si tu una daca incerci!

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Aa si inca o chestie, sa nu uiti din cand in cand sa mai si respiri laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, mi s-a asezat pisica de cateva ori pe fata, in timp ce dormeam. Nu mi-a placut.

PS: JONY6000 a facut facesitting doar de unul singur sau, in cel mai bun caz, cu un prieten.

Răspuns utilizator avertizat
| Miihaa a răspuns:

Da.

E placere totala

| HiTman08 explică:

Pauzele de respiratie i le ceri "stapanei" happy

| HiTman08 explică:

De ce, nu crezi ca sunt oameni care mai fac si de astea?

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru HiTman08):

Pentru ca, in stilul specific lui krakilla, lauda multa, fapte cand o sa mai fie bunica virgina. Cand mai creste promit ca ii explic ce presupune asta.