| RAY a întrebat:

Ati suferit vreodata din iubire?

Răspuns Câştigător
| Elyiela a răspuns:

Da. Mai ales prima iubire. Acum am învățat să fiu mai rece, detaşată si chiar daca iubesc, încerc să ascund asta, ca sa nu aibă satisfacția că m-a rănit vreodată.

| RAY explică (pentru Elyiela):

Apropo bafta cu stransul baniilor pentru facultate

| Elyiela a răspuns (pentru RAY):

Multumesc. Sper sa apuc sa intru macar rolling on the floor))))

17 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Ohoo! Cred ca sunt printre cele mai mari rateuri din viata mea relatiile laughing

| RAY explică (pentru Freya1):

Au fost experiente naty, important e daca ai invatat ceva din asta

| Freya1 a răspuns:

Preferam sa experimentez putin mai altfel lucrurile astea dar acum asta e big grin

| Dismally a răspuns:

Nu si nici nu intentionez sa experimentez prea curand happy

| Logann a răspuns:

Da, m-a durut rau si simteam ca trebuie sa o mai las in pace o vreme. nu stiu, doctorul mi-a dat si o crema sa ajute la arsura.

| JoookkkeeeRRR a răspuns:

Da, chiar cum sufar dupa o fata

| lollip0p a răspuns:

Cine nu a suferit din iubire?

| RAY explică (pentru lollip0p):

Iisus

| lollip0p a răspuns (pentru RAY):

Inteligent raspuns. Dati o funda.

| theillusoryman a răspuns (pentru RAY):

Iisus nu a suferit din iubire? Dacă era asa tu nu mai existai astăzi si nu mai puteai să dai răspunsul ăsta tâmpit.Stiu că pentru tine iubirea înseamnă doar pentru iubita/iubit dar mai sunt si alte tipuri de iubire:pentru părinți, pentru prieteni, pentru animale, pentru aproapele tau si multe altele.

| RAY explică (pentru theillusoryman):

Omule iisus nu a avut nevasta, iubita nu a suferit din iubire

| RAY explică (pentru lollip0p):

Nu pot da-mi tu

| theillusoryman a răspuns (pentru RAY):

Si nu ti-am explicat mai sus că a suferi din iubire nu înseamnă să suferi numai pentru nevasta ta? Tu asta îi singura formă de iubire pe care o cunosti? Tu nu mai iubești pe altcineva în afară de nevastă, omule?

| RAY explică (pentru theillusoryman):

Omule eu am intrebat ceva si tu faci spam