| anonim_4396 a întrebat:

Ati vrea sa faceti sex in padure happy

11 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Da, aş vrea.
am fost odată pe punctul de a o face dar nişte copii rătăciţi era să ne prindă asupra faptului şi ne-o pierit tot cheful sad

identitate
| identitate a răspuns:

In masina in padure da(si am facut), afara nu prea. Daca vine un sarpe, intra si te face de ras?laughing
Lasand gluma la o parte, e riscant pentru ca sunt tot felul de dezaxati prin padure.Asa ca:in masina, portierele blocate, cheia in contact, masina in viteza si cu fata spre iesire. Eventual un par la indemana, chiar si un pistol de jucariehappy

| Farcas a răspuns:

Aaa.nu stiu ce cred. Avand in vedere ca sunt zodia Rac, imi plac locurile romantice, lumanari, baie cu spume si muuulta rabdare si pasiune blushing

| HBK a răspuns:

Daca tot vrei sa o faci, fa-o intr-un cadru mai romantic, organizat.

| •ღ♥→MaDuTzA←♥ღ a răspuns:

Categoric, NU.pentru mine acest lucru e ceva important, trebuie sa te simti bine, sa fii relaxata, nu sa stai prin cine stie ce padure.brr nici nu ma gandesctongue

| TheMihutz a răspuns:

E intrebare?

| asdffghjjkl a răspuns:

Doamne fereste... poate ne vede cineva si ne filmeaza cu telefonul si ne pune pe youtubehee hee Dar daca ai incercat foarte bine... e interesant sa incerci in mai multe locuriwinking Nu am nimc impotriva doar ca eu nu as face-o tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In padure mnu... ce sa vina un lup sa il muste pe el de scula? dar cred ca ar fi interesant.totusi nu as inceraca sunt atat de multe posibilitati sa ti se intample ceva:sa fii filmat, sa iti intre ceva in fund?laughingrolling on the floor

| alexstyle a răspuns:

Sincer am facut-o de multe ori an tinerete dar a fost superr.