| Farcas a întrebat:

Atunci cand ne sarutam, prietenul meu ma excita foarte tare.ma saruta tandru, imi pune mana pe abdoment, spate etc. Ce as putea sa fac ca sa il excit si eu? eu ma simt f bine cu el, cand ma excita si as vrea ca si el sa se simta la fel de bine ca mine.Mentionez ca nu mam culcat cu el, nici nu mi-a cerutbig grin

Răspuns Câştigător
| barbiexoxo a răspuns:

Sarutal pe gat... si plimbati degetele pe spatele lui incet in timp ce va sarutati... si nu`ti face griji scumpa mea... el se simte bine...nu uita k baietii se excita de la aproape orice... el cand te atinge pe sani, fund.se excita. pupici:*:*

13 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Tu stii daca vrei sau nu sa te culci cu el... Sau daca iti asumi riscul asta... Cel mai probabil ca ar fi bine sa discutati despre asta inainte... Sa vorbiti si de metode de contraceptie, protectie, etc. Daca vrei sa il exciti si tu ai putea sa-l mangai in timp ce va sarutati... Poti sa-ti plimbi degetele prin parul lui, pe gat sau pe fata... Sau prin zone mai intime daca vrei sa te culci cu el... Alegerea e a ta!

| Farcas explică:

Nu vreau sa ma culc cu el. vreau doar sa se simta si el bine cu mine asa cum ma simt si eu cu el

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Sa te porti normal, restul vine de la sine...

pupimik
| pupimik a răspuns:

Ti-a dat de inteles ca el nu se simte bine? Poate se simte si el la fel de bine doar ca nu e atat de evident.
Incearca sa il saruti pe gat.In general baietii se excita la asa ceva.

| mioara a răspuns:

Ce mai stati

| Paula a răspuns:

Sti ce-mi place mie sa fac whistling sa-l sarut pe gat, sa-mi bag mainile sub tricou sau ce are laughing si sa-l zgarii pe spate, normal ca asa, tandru ) si dupa'aia pe abdomen... day dreaming pun mainile lui pe posteriolul meu si eu la fel pe al lui laughing :d... laughing

| Wtf9000 a răspuns:

Freaca-te de el. Danseaza-i ceva...

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Freaca-i madular si ai sa vezi excitatie din partea lui.Ma rog sa nu ai surpriza sa fie impotent ca atunci, orice incerci se duce pe apa sambetei.succes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Trebiue să plătești cu aceeași monedă.
Succes și distracție plăcută.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce sa fac...baga mina sub centura...

| emily a răspuns:

De unde stii ca el nu se simte la fel de bine?

| ramona234 a răspuns:

Cei de dedesuptul meu au zis tot ce e de facut