| Joyfetih a întrebat:

Atunci cand penisul meu este in erectie este tare ca piatra, poate chiar prea tare, nu stiu daca e un lucru bun sau nu, in filmele pentru adulti am vazut ca e cat de cat flexibil si in stare erecta la acei barbati, al meu ramane teapan si mi-e frica sa nu fie prea rigid cand fac sex cu o fata, e de rau asta? Care e cauza si cum as putea sa fac sa fie putin mai moale si cand e in stare erecta? Dau fundă celui mai bun si detaliat răspuns!

Răspuns Câştigător
| Florin0012 a răspuns:

Înseamnă că ești perfect sănătos și nu ai nici o problemă cu erectia. Și dacă sta scula sculată, și e ca betonul n-ai cum să te faci de râs niciodată. Poți sta liniștit bâta e normal să stea sculata tare, sângele tău pompează bine în penis asta înseamnă că nu ai probleme cu scula. Numa-i bine! Fundă?

| Joyfetih explică (pentru Florin0012):

Mersi fain, mai am o intrebare la tine ca vad ca te pricepi, astazi am ejaculat si simt ca nu mai am asa forta si energie ca inainte ce sa fac sau ce alimente sa consum sa imi vina la loc energia si forta pe maine, sa fiu la fel de vioi?

| Florin0012 a răspuns (pentru Joyfetih):

Mănâncă morcovi și pune la prăjit niște usturoi în ulei încins ( usturoiul da spor la sânge și îl împinge cu forța prin vasele de de sânge. Venele și celulele nervoase odată ce au pe vase picături de sânge lăsat energia ta scade profund la fel scazi și în putere, si parca ești flașcă, morcovi și usturoiul da spor sângelui și împinge. Și masturbatul mai ușor, când te masturvezi elimini vitaminele din tine. (sperma conține vitamine) e și normal dacă te masturbezi zi de zi penisul sa nu sta tot sus, las-o mai moale cu masturbatul. Și mănâncă ce ți-am zis timp de o săptămână 2, 3 morcovi, 2 căței de usturoi prăjit. O sa vezi ca îți revi. Și lasă și masturbatul meu ușor. Pentru un jet spermatic mai mare și pentru un pompat de sânge în penis mai mare

| Joyfetih explică (pentru Florin0012):

Mersi mult! Am sa fac intocmai.O seara faina!

5 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Nu ai ce face sa-l blegesti. Se inmoaie singur dupa primul act sexual.

| ibaal a răspuns:

Nah,noi nu stim ce "barda" ai tulaughing
dar, hei, e bine sa fie tare laughing
tu ce crezi c-ar vrea sa faca fata aia cu un jeleu?!
Aia in filme sunt oricum terminati la cate duble trag...tu cata placere crezi ca mai simt aia?! Si alea largi, si ei pe pastile laughingSimt placere gandindu-se la bani rolling on the floor
tu nu mai crede tot ce vezi in filmele alea rolling on the floor
ca alora dupa 2 zile de filmat, numai cu un flacon de pastile li se mai "trezeste" laughing
poate pana trag un cadru se opresc de 10 ori s-o mai "invioreze" laughing