| RAY a întrebat:

Au ajuns fetele atat de materialiste ca cer banii cand vorbesti cu ele, ce parere aveti? mai exista materialiste fete decat romancele pe lumea asta?

39 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Femeile au cam inceput sa fie independente, am prieteni care profita dupa urma partenerelor.
Si vad ca fenomenu ia amploare.
Sa luam un scenariu, sa zicem ca un baiat cunoaste o studenta care vine la el in oras si aceasta nu prea o duce bine finaciar.
Sa zizem ca baiatu e si mai fatalau si nici nu prea il ajuta aspectu fizic.
Dar iti schimb are bani.
Nu e logic ca il va stoarce la greu si pe urma il va lasa ca pe prost?
Acum sa luam exemplu baietilor de cartier si de bani gata care sunt frustrati la maxim cand vad o femeie alaturi de un tip pe care ei il considera inferior, si poate chiar asa e.
Dar el fata de ei nu are complxe si nici nu merge pe principiul ca toate femeile sunt materialiste.
Faza cu materialistele sunt doar scuze si concepti sociale menite sa spele anumite persoane pe creier.
Si chiar reuseste...

| T0T a răspuns:

Păi bravo lor. Fac asta căci sunt mulți idioți care le dau. Aici e vina bărbaților în primul rând. Imaginează-ți un univers paralel în care tu ești abordat de o grămadă de femei în care multe sunt dispuse să îți dea bani, să te pupe în fund pentru orice, să îți stea la degetul mic. Atunci tu ce standarde ai avea?

| RAY explică (pentru T0T):

Da ai dreptate, poate ca as profita de ei

| GoldenZenith a răspuns:

Eu cred sincer, că exagerezi. thinking Nu toate sunt așa.

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Lasa-ma ca mai enervat

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Frumos din partea ta, ai suparat fata.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Asa e in iubire ne mai certam dar tot la mine vine sau eu la ea, dupa ce ma duc la alta

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Lasa ca daca te impiedici stii macar cine te/a injurat laughing

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Nu e ea asa rea cu mine, i trece, face o baie rece in mare si i trece supararea

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

E din Constanta?

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Daca nu e poate merge acolo

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Mai era cineva zilele trecute care zicea ca e din Cta si cand am intrebat din ce zona nu mi s/a raspuns. Mi/a nenorocit inimioara sad

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Las ca gasesti tu o fata de acolo

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Poate am dat peste mai multe decat as crede. Naiba stie de unde sunt astea care ma injura in privat =rolling on the floor

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Te injura in privat? de ce?

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Hahalere care s/au invatat ca toti baietii le pupa in dos si cand vine unu care nu e asa nu le convine. Desigur ca nu ma injuura pe site sa vada toti cat de patetice sunt, o fac in privat laughing. Culmea, la baieti e invers. Ma injura pe site, nu in privat.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Baieti au mai mult tupeu virtual ca real sunt mielusei

| T0T a răspuns (pentru anonim_4396):

Îmi amintești de cineva(deși nu s-a ajuns la înjurături) laughing

| GoldenZenith a răspuns (pentru anonim_4396):

Tot pe mine m ai întrebat laughing și ți am zis că stau la zona Brotăcei. phbbbbt

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Strada?

| anonim_4396 a răspuns (pentru T0T):

Eh, am avut noi "confruntarile" noastre dar acum suntem bff. Cam asa a fost treaba si cu Drimmero laughing

| T0T a răspuns (pentru anonim_4396):

Mă refer la situația ta. O tipă cu care după m-am înțeles, după iar nu, pe site. Avea pretenția să fie mereu ca ea iar eu fiind și eu la rândul meu încăpățânat neavând obiceiul să cedez așa ușor s-a ajuns la anumite discuții mai aprinse(implicând jigniri). Când vezi reacțiile unora că se enervează fiind obișnuite să se facă mereu ca ele... Vremuri.

| anonim_4396 a răspuns (pentru T0T):

Aaaa, acum am inteles. Greseala mea.

| T0T a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu ești simpatic.

| anonim_4396 a răspuns (pentru T0T):

Mi se spune mereu. Bine. asta si injuraturile thinking Acum daca primesti mesaje in privat de la gay sa stii ca nu e vina mea, tu ai postat de buna cuviinta laughing.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Bwhahahahaha,, ti-ai schimbat orientarea in 'spatiu'?

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Nu-s disponibil, îmi pare rău.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Eu nu am stiut cine esti la inceput acum te stiu

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Mai bine mai tarziu decat niciodata.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Da,asa e man

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oho, nu ai iesit cu italience. Prapad laughing.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Si alea viseaza numa banii? au de unde invata, dar pe bune chiar asa materialiste

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

In Italia alta e viata, altele sunt pretentiile. Aia fac cate 3 4 vacante pe an, au cate 3 4 masini si alte chestii. Au de toate in casa. Pretentiile sunt si mai mari.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Femeile devin tot mai materialiste se pare, profita de barbati apoi pa

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Nu e doar vina lor. Si barbatii sunt cam in mod egal de vina avand in vedere cat de repede sar sa arunce cu cat mai multi bani in ele. Cadouri, cine romantice si alte rahaturi.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Pentru sex ne dam si viata man

| Elide a răspuns:

Pfff, cat de 'jos' să fi sa ceri bani de la partener...mi se pare o mare tâmpenie!

| RAY explică (pentru Elide):

Eu vorbesc de conversatie virtuala nu real conversation