| Anablondyi a întrebat:

AU aparut rezolvarile testarii nationale de la matematica? straight face

9 răspunsuri:
| BlueBird a răspuns:

Bah da ce ai nimerit categoria laughing Apropo felicitari : MaHolbezLaCeiCareSeHolbeazaLaMine

| EuOO a răspuns:

Mai mult ca sigur le vei găsi mâine. Aşa au apărut şi la română (cu o zi după examen).

| King_7212 a răspuns:

Ce dracu are matematica legatura cu dragoste si sex?

| Spiiriduş a răspuns:

Hello`happy inca nu`; d apar dupa ora 3`hee hee.

| RheaLustzig a răspuns:

O.O pam pam paam mate=dragoste si sex mai nou

| RheaLustzig a răspuns:

@Alexandrikabatting eyelashes mersi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai nou matematica = dragoste si sex laughing

| Catalinaaa030996 a răspuns:

Nu! Baremul ar fi trebuit sa apara pe un site de genul EDU sau DIDACTIC dar daca nu este acolo, inseamna ca nu a aparut! Maine il vei gasi sigur pe unul dintre aceste site-urihappy