| dge18 a întrebat:

Auziti? Am o intrebare! Cum impresionez mai mult o fata care ma place!
am 13 ani ca sa stititongue
Si este prima fata care ma place! Imi dati si mie un raspuns va rog?

Răspuns Câştigător
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! Trebuie sa nu o scapi din mana! Scoate-o in oras, du-te la ea acasa, sun-o, stai pe langa ea la scoala in toate pauzele si cand mai in timp, vin-o la scoala cu ea si pleaca tot cu ea, tine-o de vorba la telefon, pe mess si fa-i cadouri gen o floare, o oja etc.Va fi impresionata! Bafta!

9 răspunsuri:
| Chimilica a răspuns:

Puiut numai da fundita la toti/toate. Asteapta intai mai multe raspunsuri si vezi care este cel mai bun. Nu trebuie sa dai fundita primului care ti-a dat un raspuns. Dar la aceasta intrebare ai dat fundita bine, raspunsul a fost perfect. Bafta KinderutSule! :*

| dge18 explică (pentru Chimilica):

Multumesc de ajutor :* smug

| adrianajollie a răspuns:

Pai cred ca ar trebui sa o altinti cat mai tare, sa fii romantic, sensibil si cel mai important sa fii sincer si sa-i demonstrezi cum sti tu mai bine ca o iubesti ( sa ca tii la ea ). Pana la urma daca te place e deja a tahee hee si fara impresii. Bafta!
Invit`o in oras, complimenteaz`o si vezi ai grija sa nu fii stresantwinking
Funda?

| jasmine73 a răspuns:

Te porti frumos cu ea, o inviti la plimbare, in oras, la un film, ii oferi o floare sau o cutie de bomboane, cam asa impresionezi, incearca

| dge18 explică:

Hei va multumesc foarte mult pentru mesaje!
Stiam si eu cateva! dar nici atatea!
MERSI mult! SI CASTIGATOAREA 1 RASPUNS!

| cornel a răspuns:

Vorbiti multi., esti alaturi de ea cand e suparata, ii faci cate un complimenthappy. si asa te apropii de ea

| nustiucenumesapun a răspuns:

Ai grija numa sa nu ii stai fetei in cap toata ziua.ca nici asa nu e bine. bafta!

| vladut7373 a răspuns:

Poi daca si tie iti place de ea dai un buchet cu flori, o cutie cu bomboane, sarut-o, du-te cu ea in parc etc.

| Cosmin86 a răspuns:

Da, copil retardat de 13 ani.

Sper sa ne intalnim intr-o zi, sa vedem daca mai esti tare in gura.

Eu iti urmaresc profilul in continuare, copil handicapat big grin