| RAY a întrebat:

Aveam 20 de ani și aveam o relație cu o fata din Tulcea, prin Orange chat,ma tot gândesc dacă as fi mers la ea oare era bine? Apoi am văzut ca era tarfa,aceasta pedeapsa am pățit mereu, plec la fata aia nu vrea sa părăsească casa părintească eu nu vreau sa ma mut în Tulcea de exemplu, e o telenovela, sa încetez cu dramele virtuale?

13 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Ii greu cu fetele astea nesigure.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

" sa încetez cu dramele virtuale?"

Și cu cele virtuale și cu cele reale. Dăunează grav sănătății (psihice).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pleci spre ea după ce afli că e târfă sau o clasezi că nu o scoți la capăt cu ea? Oricum, e un blocaj, Rey. Cât mai stai acolo?

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Adaug: Ca să plece cu tine trebuie să îi oferi siguranță și condiții reale de a-și duce planurile mai departe avându-te și pe tine. Se pot găsi soluții de ambele părți înainte de decizie.

| Anonimmaaa888890 a răspuns:

Probabil, chiar nu poate sa se mute. Ai incredere in ea, poate chiar este sincera cu tine. De cand timp vorbiti?

| RAY explică (pentru Anonimmaaa888890):

Pe net nu poți știi, dar e o buba actrița

| Anonimmaaa888890 a răspuns (pentru RAY):

Este actrita de filme?

| RAY explică (pentru Anonimmaaa888890):

Nu ma, este ca toate fetele

| Anonimmaaa888890 a răspuns (pentru RAY):

De cat timp va cunoasteti?

| RAY explică (pentru Anonimmaaa888890):

De când i-a crescut burta, fără sa se îngrașe

| Anonimmaaa888890 a răspuns (pentru RAY):

Este insarcinata? adica stii sigur asta, a facut test? poate s-a ingrasat, sau este inainte de menstruatie.

| RAY explică (pentru Anonimmaaa888890):

Arata ea asa ca o vacuta, dar nu știu, cei drept stătea capra mai mereu

| Anonimmaaa888890 a răspuns:

De cat timp va cunoasteti?
Oricum, ea se asteapta ca baiatul sa faca primul pas, ca orice alta fata.pur si simplu, e un gest frumos din partea baiatului sa faca lucruri de genul. Mai asteapta putin, sa se aseze lucrurile, sa fii convins 100% ca fata asta merita sa te duci sa va intalniti.
Mult succes! :3