| ilikeice a întrebat:

Aveam o relație. Tineam mult la ea dar totusi nu-i pasa de mine, imi ignora alegerile si s-a despartit de mine dintr-un motiv superficial. A vrut sa se impace cu mine de 2 ori dar am refuzat. Imi e sincer frica sa mai am vreo relatie dupa aceasta experienta.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
13 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Crackman a răspuns:

Nu ai de ce, experiențe tot o să ai. Important este sa te ferești pe viitor

| MValentin a răspuns (pentru meinteil):

Acestea sunt vorbe de la un om virgin la minte ce sigur nu o avut in viata lui parte de iubire adevărată.
Daca ai frustrări personale nu le împărții cu altii.
Da, iubirea uneori se poate transforma in cel mai dureros sentiment, dar daca e adevărată veti trece amandoi peste orice impas

| ilikeice explică (pentru MValentin):

Am 15 ani, calmeaza te arati penibil acum folosind virginitatea ca o insulta

| MValentin a răspuns (pentru ilikeice):

Dar eu nu ma refeream la tine...

| MValentin a răspuns (pentru ilikeice):

Ma refeream la,, meinteil,, deoarece crede ca singuratatea sau neimplicarea in relații da dovada de ceva masculin sau de ceva realizabil n am idee

| ilikeice explică (pentru MValentin):

Scuze, m-am ofensat prea rapid.

| SilentRain a răspuns:

Da ce ești tu? caine?
Nu te-a iubit și repectat de la început, nu îți bate capul cu ea, cauta altă fata

| Adry05 a răspuns:

N-ai de ce să-ți fie frică, nu înseamnă că oricine o să te trateze la fel

| Sofer a răspuns:

Nu trebuie sa îți fie frica de relație.

Răspuns utilizator avertizat
| MValentin a răspuns (pentru meinteil):

Crede-ma si eu am fost distrus chiar zilele trecute, dupa 3 ani de relatie cand totul crezi ca e bine si sunteti aproape o familie si iti dai tot sufletul sa iti zica ca nu mai simte la fel si daca nu mai simte la fel nu vrea sa ma tina legat de ea si toate acestea s-au declanșat cand o petrecut ceva ore cu un băiat ce o realizat ca i-o placut de el pe moment.
Deci iti dai seama cum m-am simtit nici acum n-am o explicație clara, poate o sa o am dar ce ma bucur este ca vad ca ma iubește in continuare si lucrurile sunt ca inainte si n am de gand sa o pierd chiar daca am fost practic tarat prin rahat...
Contează sa speri si sa ti la ce e al tau in rest va fi bine