| Nina_2526 a întrebat:

Aveti amintiri placute/neplacute in legatura cu primul...al doilea...sarut?

Răspuns Câştigător
| Dief a răspuns:

Primul meu sarut a fost simpatic si scarbos in acelasi timp. Aveam 12 ani. Eram cu un tip care nu se sarutase nici el pana atunci. Langa noi se saruta un cuplu. El s-a uitat la mine si a zis: Hai si noi! rolling on the floor Mi-a cam bagat limba pe gat si dupa nu ne-am mai sarutat o saptamana rolling on the floor

6 răspunsuri:
| Gabitza a răspuns:

Pff primul sarut! cat de minunat a fost! Plus ca, prima iubire, primul sarut... nu se uita niciodata! A fost mai mult decat minunat! S-a intamplat intr-o zi din februarie! Vantul a inceput sa bata, noi stateam pe o banca, am intors capul amandoi in aceeasi directie, ne-am uitat pret de 2-3 secunde unul la celalalt si m-a sarutat! A fost wow! Primul sarut love struck atat de frumos a fost! Si aveam 15 ani happy Iar acum am 18 si imi e asa de dor de vremurile alea sad dar. asta e! Toate trec happy in schimb raman doar amintirile... cele mai frumoase dovezi cand 2 oameni s-au iubit!

| Maya_9911 a răspuns:

Primul sarut, era atat de obsedat baiatul incat nici nu ma lasa sa misc gura laughing Al doilea a fost reusit love struck.

| Edyward a răspuns:

Da
Eram la cofetarie cu o fata.M-am apropiat sa o sarut. Dupa sarut poc prajitura in fata...nu glumesc! Sper sa nu ma vada Dalia paicia :}

| BonneLess a răspuns:

Primul sarut :X
Cat de scarbos a fost la mine :-&
Eram in parc aceam 12 ani si "prietenu`" tot 12 nici el nu stia sa sarute, era si putin mai mic decat mine laughing
OMG era la dracarime in parc si eram de 2 zile cu baiatu` ala. laughing Dintr`o data s`a apropiat si m`a sarutat... imi falfaiau fluturasii in stomac, aveam o stare naspa adica de voma laughinglaughing Asa a fost primult meu sarut laughing) srabos... (sper sa nu vada Catalin asta laughinglaughing)

| PAMparam a răspuns:

Nda...la mine primul sarut a fost cu o persoana speciala dar ei bine m-am lovit foarte tare deoarece am dat dinte in dintelaughing

| viorikutza a răspuns:

Wow.happyprimul sarut a fost ca o poveste, mai ales ca a fost cu un baiat pe care il iubeam si tzineam enorm de mult la el, ceva de nedescris, niste buze senzuale, super a fost