| Umbra3 a întrebat:

Aveti ceva impotriva sexului? Acu pe bune, toata lumea(baietii)cred ca ar vrea sa faca sex cat ii,, tine" obiectu muncii(scula)! P. S.:Il numesti obiectul muncii daca chiar ai muncit pentru ealaughingrolling on the floor

Răspuns Câştigător
| Gagikaru a răspuns:

Nu am nimic impotriva este adevarat ce zici acolo tu

6 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

Esti copila.
Noi cei care suntem cu capul pe umeri si stim ce e bine si ce nu, nu suntem de acord cu sexul la minori, adica cei care sunt mai mici de 18 ani, atat pentru fete cat si pentru baieti, la o varsta sub 18 ani suntei minori, nu ganditi limpede, aveti o minte frageda (am vazut cazuri care unu la 18 ani gandea ca un copil la 15 ani, mai sunt si exceptii), la acea varsta daca se intampla un accident si sa zicem ca fata ramane insarcinata amandoi o sa va faceti o gramada de griji si probleme, cum sa scapati de sarcina, parintii daca afla va omoara si tot asa, deci sunt si niste consecinte grave, mai exista si bolile astea care nu stii de unde vin, fata sau baiatul poate sa nu mai avut nici o relatie sexuala dar sa fie infectat cu vreo boala, de la un wc nespalat, daca nu are grija de igiena lui si tot asa. Sunt si perosane mature de la 18 in sus care daca raman insarcinata isi fac o droaie de probleme dar miat niste minorii. Nu vezi ca prezervativul le sta in gat, nul folosesc, ca ii incomodeaza, pai sa vad cum va incomodeaza o sarcina sau o boala... laughing atunci oare cum ii incomodeaza?
Acum cu persoanele care sunt mature si majore de la 18 in sus noi nu avem nimic cu ei, pot sa faca sex cat vor pana li se rupe si scula si vaginul. Doar prezervativ sa foloseasca ca apoi si ei isi fac probleme de sarcini si boli
Acum tu crezi ca baietii sunt cei mai inebuniti dupa sex, cei drept la baietii e cel mai vizibil acest lucru si pare ca ei sunt cei mai inebuniti, dar nu e adevarat, si fetele sunt la fel de inebunite dupa sex, doar ca ele nu dau de inteles, nu e asa de vizibila treaba, dar sunt si fetele inebunite dupa asa ceva, acum poate zici ca ar trebui sa fie toate cureve, curevele sunt acele care si-o trag doar cu un scop, de obicei material (bani sau prostec pe unu ca sa le tina de bani, plinbari cu masina, le tin acasa la ei si tot asa, de obicei doar la astia care au bani se dau curevele). Deci fetele daca sunt inebunite si ele dupa sex asta nu inseamna ca sunt curve, sunt curve daca o fac doar pentru interes sau isi inseala partenerul (prietenul/iubitul/sotul)
Sper ca te-am ajutat. Funda? Plzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

| Ellenna a răspuns:

Am o curiozitate : cati ani ai?! Serios, cine crezi tu ca are ceva impotriva sexului? happy Acum depinde si de varsta. Mi se pare o mare nesimtire sa te duci la o fetita de 11 ani sa ii propui sa faca sex si sa mai si accepte ( dar poate accepta pentru ca nu stie despre ce e vorba. Daca ar duce-o capul si ar fi putin " in tema" te-ar refuza si te-ar si palmui. Pentru ca ai merita-o ) Mergi tu pe strada prin orasul tau si fa un sondaj : intreaba lumea daca are ceva impotriva sexului si sunt sigura ca nimeni nu o sa spuna ca are. Depinde acum, impotriva sexului intre copii care nu stiu in ce se baga, da. Toata lumea are. O zi buna

| Ellenna a răspuns:

@BGD, am citit comentariul tau si sunt intru totul de acord. Dar cand am ajuns la partea cu " Funda? Plzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz" mi s-a parut ca esti un copil care a postat ceva doar cu speranta ca va primi funda. Nu vreau sa te jignesc, Doamne-fereste, dar. cu ce te ajuta daca ai o funda in plus sau nu. Se presupune ca pe acest site " ne pierdem timpul" ajutandu-i pe cei cu probleme. Ci nu stam ca sa capatam cat mai multe funde. Ma rog, fiecare cu parerea lui.
@buldogul, in legatura cu comentariul tau : " ma refeream la persoanele care isi permit legal+18! " iti garantez ca sunt atat fete cat si baieti de peste 18 ani care ar face-o pana nu ar mai avea putere laughing. Si nimeni nu e impotriva sexului dintre persoanele mature. Sunt maturi, fac ce vor.

| Umbra3 explică:

Hey hey va rog nu bagati copiii in discutie ca si asa e vai de mama lor si nu vreau sai sperii.ma refeream la persoanele care isi permit legal+18! doar nu facem sex cu un copil de 10 ani ce naiba si nici cu aia de 16 ani.happylaughing

| Umbra3 explică:

Da mai este o chestie pe care nu o inteleg...pff fratele meu pai daca exista stupidul ala de prezervativ care masa lui la inventat(scuze expresia)ai ceva cu el sa nu il folosesti, ce naiba cine vrea inca o gura de hranitlaughing acu serios cine vrea un copil unul singur da sa nul foloseasca ca si eu o sa folosesc prezervativul dar odata si odata poate si repet poate o sa vreau un copil!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am nimic cu sexul in sine, daca cei doi parteneri pot sa tina frau si consecintelor, ca de exemplu o sarcina, ok.

Si fetele rezista mai mult de cat baietii. happy