| anonim_4396 a întrebat:

Aveți încredere în testele de sarcina tip banda alea ieftine?

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Orice tip sau marca de teste de sarcina ofera rezultatul 100% valabil si corect in cazul in care este folosit dupa ce au trecut minim 21 de zile de la data in care a avut loc procesul ovulatiei, in cazul ciclului menstrual REGULAT, sau 21 de zile de la data intretinerii ultimului act sexual neprotejat in cazul unui ciclu menstrual de tip NEREGULAT in urma caruia ar fi putut exista posibilitatea sa fi ajuns sperma in vagin. Multa sanatate!

| Stegman a răspuns:

Da, asa am aflat eu de sarcina

| ArianaVarcol a răspuns:

Da, sunt mult mai ieftine dar eficiente.