| frequencyofdoom a întrebat:

Aveti o lista de intrebari/subiecte de discutie menite sa va lamureasca daca persoana cu care va intalniti e potrivita pentru voi? Care sunt acelea?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu trebuie multe, un video chat de câteva minute si vezi zâmbește, te place, daca nu, nu fii penibil si accepta asta, ce rost are întâlnire, eu așa fac, facem schimb de poze needitate si ne vedem

| Eireann a răspuns:

Un om nu e o lista de calitati si defecte iar daca arata bine pe hartie nu inseamna ca e obligatoriu sa ne potrivim. Dar incerc sa aduc in discutie situatii sau subiecte pentru a incerca sa vad cum se raporteaza la ele.

| Mopmop a răspuns:

Fii natural si spontan.
Restul sunt povesti.

| AlexandruInu a răspuns:

Buna,nu îti faci o lista, nu vii cu temele de acasa, va întalniti si gasitit chiar si cea mai mica farama de interes si de acolo v-a pleca pe toate subiectele

| Tactuecelmaitare a răspuns:

Dorești o cerere tipizată?