| GusticelMititel a întrebat:

Aveti poze nude cu voi? Ati trimis vreodata cuiva poze nude?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Nu și nici n-aș trimite, nu văd rostul, partenerul meu oricum mă vede, nu mă simt confortabil să știu că are poze pe care le poate vedea oricine.

9 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Da, da, da

| LoveSleep a răspuns (pentru Drimmero):

Erau doar 2 întrebări, de ce ai 3 de da ca la "romanii au talent"?

| Drimmero a răspuns (pentru LoveSleep):

Stiam ca ma vei intreba daca iti trimit, iar raspunsul era da.

| CiprianZisSpartanu a răspuns (pentru LoveSleep):

Gen 3 de da ne vedem la Bucuresti

| Sofer a răspuns:

Da.

| OniChan666 a răspuns:

Sigur....toti avem poze nude din copilarie...

| BogdanBogdy707 a răspuns:

Nu am deocamdată în galeriehappy
Nu am trimis niciunei fete până acum desi nu mi-e rușine cu ce m-a dotat Dumnezeu
Aștept fete doritoare de poze nudehappy

| Xtyx a răspuns:

Da, dacă ai ce arata de ce nu!?