| Ale080999 a întrebat:

Aveti tinder? Daca da, de ce v-ati facut contul si ce experiente ati avut cu aplicatia aceasta?

14 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Pentru a testa cat mai multe doamne si domnisoare

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu are nimeni tinder, altă întrebarelaughing

| Ale080999 explică (pentru CristiDinBucuresti):

O sa ma gandesc la alta, promitlaughing

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Ale080999):

Super, ce varsta ai?

| Ale080999 explică (pentru CristiDinBucuresti):

21 de ani, tu?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Ale080999):

Multi inainte

| RAY a răspuns:

Da,imi incerc sansa de a imi gasi jumătatea, experienta tine de aspectul fizic, abonamentul e scump 200 ron vs badoo 40 ron

| LoveSleep a răspuns:

Am avut odată dar nu mi-a dat nimeni like, asa ca am revenit aici la agățat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am avut, dar nu sunt fete ok acolo. Numai vagaboante.

| Adrian5575 a răspuns:

Nu am avut niciodată cont pe tinder. Nu mi se pare de incredere.

| TFL007 a răspuns:

Da eu am folosit 4 luni cu abonament din ala, absolut niciun match in atatea luni daca nu te afli in aia 20% barbati dupa care tanjesc tarfele astea odioase ti-l faci degeaba TE ASIGUR

| rapandula a răspuns:

N-am nici Facebook/Instagram, da' pai pe celelalte...

| GusticelMititel a răspuns:

Nu am tinder, nici nu stiu cum arata aplicatia asta laughing

| tpUuUuUuUuU a răspuns:

Numa unguri