| corinalynutza a întrebat:

Azi am cunoscut un baiat. s-a bagat in vorba cu mine si mi-a spus ca sunt frumoasa... ce trebuie sa inteleg? ca ii place de mine? sau nu dau fundaaaaa

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Ca sa se bage in vorba,a vrut sa se faca remarcat,a vrut sa vorbeasca CU TINE,deci,te place.
Asteapta sa vezi ce altceva mai face,nu te grabi,daca a avut curaj sa-ti spuna ca esti frumoasa, o sa aiba curaj sa-ti spuna si alte lucruri, lasa-l sa se desfasoare si decizi.
Rabdare!

5 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

La ce intrebare ai pus,macar frumusete sa ai, papusa, ca in rest e vai si amar.

| MissL a răspuns:

Te placeeeee!

| noName_8681 a răspuns:

Poate da poate nu, vb mai multe cu el asa o sa iti dai seama

| babyblu3 a răspuns:

Poate te place dar sa placi nu inseamna numai atractia fizicawinking

| deniii_3153 a răspuns:

Nu trebuie sa te grabesti dacaa o tinee tot asaa s`ar putea da depinde daca il cunosti sau daca te cunoaste. dacaa nu va cuunoasteti eeee cine stie smugsmug fi atentaasmug