| Gabdag a întrebat:

Azi am făcut sex anal cu iubita, ea stand pe burta și eu peste.
Faza e ca după ce am avut orgasm, a dat un șervețel ca să șterg imediat la scoatere ca să nu curgă peste vagin.
Înțelegeam ca să nu murdărești cearșaful, dar poți rămâne însărcinată din atâta?

11 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

O sa fii tătic

| GeorgeCazan a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Da și copilul o fie maro.

| darrio2007 a răspuns (pentru GeorgeCazan):

Cu picățele roz.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu stiu cati anisori aveti, dar insarcinata nu poti lasa nici o femeie, cand faci sex anal.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu prea. Doar că sexul anal e cacanal, nu este sex.

| Emilian65 a răspuns:

În situația prezentata de tine nu este posibil sa ramai gravida.

| StrongHeart a răspuns:

Mai bine ți-ai face grij de hiv decat de sarcina.

| anonim3247 a răspuns:

Ca să nu se murdărească patul se pune prosop pe pat.

Răspuns utilizator avertizat