| WhineUP a întrebat:

Azi am mers la o prietena la parter iar ea este colega cu baiatul X de care imi cam place. Eu stateam cu niste colege si vine baiatu x si ma intreaba ce fac si nu stiu ce si s-a sunat la ore, am mers la etajul I iar in urmatoare pauza am mers in clasa la prietena aia a mea, cand plec de la clasa FARA sa vreau ma lovesc de Xlaughing [de fapt eu ma uitam in spate si el s-a bagat in mine!laughing] dupa care ma tine in brate[ca si cum nu ar avea prietena] si se uita profund la mine si ma mangaia iar eu ii mai spuneam "termina! poate ne vede cineva!" lui nici ca-i pasa! a incercat sa ma sarute dar nu am vrut! si am plecat la etajul I si el mi-a spus sa mai vin la parterlaughing Bun, in urmatoarea pauza merg iarasi la parter cu 2 colege si era si X cu colegul lui, din nou! se uita profund la mine si vine prietena luisad Nici macar nu o baga in seama! statea cu privirea atintita la mine! Dupa 2 minute vine iubita fratelui si am mers cu ea pana afara cand vin din nou se uita la mine si am plecat! Colegele mi-au spus ca in timpul in care am fost plecata el a impins-o pe prietena lui!
Deci nu mai stiu ce sa cred, oare chiar ma place?:-s Oare face asta doar sa o faca geloasa pe prietena lui?:-( voi ce ziceti? Astept pareri! cate de multebig grin funda si voturi!

Răspuns Câştigător
| touran a răspuns:

Pai cred ca vrea sa scape de ea si na e posibil chiar sa te placa odata ce a incercat sa te sarute are el ceva special pentru tine, dar daca ai de gand sa fii cu el intai ii spui sa se desparta de actuala, dupa aia te poti certa tu cu ea din cauza lui! nu merita sa iti pierzi prieteniiwinking funda?batting eyelashes :* succes

2 răspunsuri:
| ContesaSiContele a răspuns:

Se poarta cam urat cu prietena lui.
mai lasa-l un timp si vezi cum se comporta, este posibil doar sa vrea o schimbare...ai grija sa nu nu ajungi ca prietena lui in caz ca accepti o relatie cu el.
daca are ceva de gand cu tine ar fi bine sa nu o faca de la inceput in fata tuturor, cine stie, poate poate vrea sa se de a mare cu o alta achizitie...

| flaviusxnaruto a răspuns:

Pupal te place si daca nu tot o sa-i placa