| lalalala_3563 a întrebat:

Azi cand m-am dus an parc mai ancolo m-am dus la magazin si a venit unu cezar cu mine defat nici nu l-am chemat dar a venit ca aveam bani dupa mine am loat ceva de la magazin si cand neam antors cezar a vazut 6 catelusi an curtea omului a loat un catelus si a fugit mai am mers prin parc si m-am dus la alt magasin sa iau o apa fraierul aloat cainele an brate si era plin de purici si al pupa pe bot cu cine mai am fost pe acolo radeau toti de el cum al tineau pe caine sugrumat cum al tinea si cand am ajuns la magazin cezar a urcat an masina cu cainele si a zis ca al duce acasa

ce parere aveti de cezar?winking

Răspuns Câştigător
| MikeRowe a răspuns:

Ce sa faci? Cezar si Cainii big grin

6 răspunsuri:
| Cretaker a răspuns:

Lol, am pus intrebarea la favorite.

also, Cezar e un baiat bon dopa parere mea nu e fraier

| Sweet00gum a răspuns:

Ca tu nu stii limba romana.

| cyufulyky a răspuns:

Ca nu stie ce facea dar am o parere foarte proasta despre tine ca nu stii sa scriihee hee

| Ros3Blu3 a răspuns:

Tu ai lipsit cand s-a predat romana, gramatica si ce e legat de scris?big grin

| Ðεεα • ♥ a răspuns:

Bună. În primul rând învaţă să scrii şi după vorbeşte cu noi! Cezar? Ce să-i faci, presupun că n-ai mai mult de 10 ani de vin copiii după tine doar pentru bani şi nu ştii nici să vorbeşti! E problema lui ce-a făcut cu, câinele dar tu? Măi băiatule / fetiţ-o, ce-oi fii tu spune-i mamei să nu-ţi mai dea bani de dulciuri şi să te ducă la o meditaţie ceva!

| vyo_5339 a răspuns:

In primul rand vreau sa zic ca cezar mi se pare un baiat sufletist si in al doilea rand mai dai si u pe la scoala din cand in cand cu profesori adevaratzi nu cu femeile de serviciu