| cevacumva a întrebat:

Azi dimineata prietenul meu miz zis ca ar fi sanse sa plece in strainatate si m-a intrebat daca mai vreau sa continuam relatia... oare de ce m-a intrebat asta pentru ca nu ma mai iubeste si vrea sa ne despartim sau dc?

2 răspunsuri:
| T4ny4 a răspuns:

I-o fi teama ca nu vei rezista departe de el.Sa nu-ti faci o relatie noua.Si probabil pentru a avea siguranta ca-l vei astepta.Gandeste-te bine, daca crezi c-ai putea face asta spune-i, daca nu mai bine il lasi in pace pentru ca veti avea amandoi de suferit dupa.

| Nicolen a răspuns:

Nu, nu vrea sa va despartiti. daca asta vroia, fii sigura ca acum nu mai erati impreuna. te.a intrebat daca vrei sa continui relatia cu el, pentru ca o relatie la distanta greu se pastreaza. si a facut foarte bine ca te.a intrebat, ca sa reflecti asupra acestui lucru si sa iei o decizie. preferi sa ai o relatie la distanta sau crezi ca asta mai mult va va indeparta unul de celalalt?