| MakaroW a întrebat:

Azi la scoala a venit in clasa mea fata de care imi place cu prietena ei si mai cativa copii din clasa lor care au venit sa danseze dansuri populare cu cativa baieti din clasa mea. Fata aia de care imi place stie ca o plac de la un prieten de al meu si in ziua in care i-a spus asta ea a vrut sa ma cunoasca dar acum stie cum arat.Si cand ei au dansat ea a stat si s-a uitat probabil astepta sa o chem la dans? La un momendat un baiat din clasa ei a chemat-o la dans si ea a dansat putin de tot apoi s-a oprit. Apoi cativa baieti din clasa mea a chemat-o sa o intrebe daca sunt frumos si eu eram de fata dar ea nu a zis nimic si a plecat.Probabil vroia sa zica da dar i era rusine cu atatia baieti uitandu-se la ea.Voi ce credeti? Daca nu ar fi vrut sa spuna da eu cred ca ar fi spus nu simplu sa aud si eu sa stiu ca nu ma place.Ma place sau nu? Am observat ca in pauza sta mai mult pe unde stau si eu si parca imi da ocazii sa i spun eu fata in fata ca o plac.

Răspuns Câştigător
| Florenta16 a răspuns:

Eu cred ca da, te place. Ai fost insa un fraier ca nu ai invitat-o la dans. Data viitoare profita de moment, si nu o mai lasa asa. Cauta-o, du-te dupa ea, opreste-o si spune-i ca o placi. Nu cred ca te va plezni!

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Mare deziluzie pentru o fata care a venit sa-si vada un admirator, si cand colo, a vazut un baiat impaiat.Tu esti un viitor barbatel, nu poti sta ca si intr-o vitrina, eventual ranjind si asteptand sa fii admirat si cucerit de fete.