| MakaroW a întrebat:

Azi la scoala a venit in clasa mea fata de care imi place cu prietena ei si mai cativa copii din clasa lor care au venit sa danseze dansuri populare cu cativa baieti din clasa mea. Fata aia de care imi place stie ca o plac de la un prieten de al meu si in ziua in care i-a spus asta ea a vrut sa ma cunoasca dar eu nu m-am dus la ea si l-a pus sa ma cheme de 5 ori pe prietenul meu care era cu prietenul celalalt care i-a spus ca o plac, acum cred stie cum arat.Si cand ei au dansat ea a stat si s-a uitat probabil astepta sa o chem la dans? La un momendat un baiat din clasa ei a chemat-o la dans si ea a dansat putin de tot apoi s-a oprit. Apoi cativa baieti din clasa mea a chemat-o sa o intrebe daca sunt frumos si eu eram de fata dar ea nu a zis nimic si a plecat.Probabil vroia sa zica da dar i era rusine cu atatia baieti uitandu-se la ea si mai ales ca toti stiau ca mie imi place de ea si lor le place sa faca caterinca.Chiar si ei mi-au zis de cateva ori sa ma duc la ea cand era singura in fata clasei si se uita la aia cum dansau.Voi ce credeti? Daca nu ar fi vrut sa spuna da eu cred ca ar fi spus nu simplu sa aud si eu sa stiu ca nu ma place.Ma place sau nu? Am observat ca uneori in pauza sta mai mult pe unde stau si eu si parca imi da ocazii sa i spun eu fata in fata ca o plac dar sunt si alte zile cand nu o vad deloc...

Răspuns Câştigător
| LaurIonutz a răspuns:

Pai da de inteles ca te place deci ar trebui sa iti incerci norocu si sa o chemi la un suc cine stie poate ei ii place de tine e rusinoasa noroc happy