| anonim_4396 a întrebat:

Azi m-am despartit de iubita mea, s-a terminat totul, voi ce ati facut dupa despartire?

Răspuns Câştigător
| SilentRain a răspuns:

Eu sunt de drum lung cum se zice si nu imi place sa arunc ce se strica, incerc sa repar înainte să se deterioreze.Eu duc relația până când vad ca suntem chiar la ultimul punct cand nu se mai poate face nimic petru ca mereu caut soluții, lucruri noi si sa ma întorc la începutul relației sa nu se plictisească si sa nu fim monotoni.
Am si eu rautatile mele si o gura sa imi trăiască dar iubitului meu ii trece si nu pune la suflet pentru ca stie ca le zic la nervi nu ca aia si cred.

27 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Deine letzte liebesgeschichte?

| RAY a răspuns:

Haben Sie Kinder?

| RAY a răspuns:

Warst du hier in rumänien?

| RAY a răspuns:

Hat nicht dich ausgeraubt?

| RAY a răspuns:

Wirklich ich kann das nicht verstehen, warum lernst du rumänisch

| RAY a răspuns:

Rumänischen Freunden wirklich gibt es dass

| RAY a răspuns:

Kaum zu glauben

| Freya1 a răspuns:

Eu sunt altfel de persoana si nu ma despart asa cu una cu doua.Sincer cred ca la început l-aș bazai un pic sa ii încurcă viata până m-as obișnui cu ideea ca nu mai e nimic.

| RAY a răspuns (pentru Freya1):

Te iubesti cu adv naty asta e diferenta, se simte asta, alte fete au doar catelusi de companie, un film si gata marea iubire, as fi fericit daca as intalni asa o fata ca tine

| SilentRain a răspuns:

Trist crying din 100 de femei, ti-au mai rămas 99

| alina2k18 a răspuns:

Sex oral cu finalizarewinking
Totul e bine cand se termina pe minewinking
laughing)

| RAY a răspuns (pentru alina2k18):

Misto,foarte usor uitati voi asa zis iubire

| SilentRain a răspuns (pentru RAY):

Eu sunt de drum lung cum se zice si nu imi place sa arunc ce se strica, incerc sa repar înainte să se deterioreze.Eu duc relația până când vad ca suntem chiar la ultimul punct cand nu se mai poate face nimic petru ca mereu caut soluții, lucruri noi si sa ma întorc la începutul relației sa nu se plictisească si sa nu fim monotoni.
Am si eu rautatile mele si o gura sa imi trăiască dar iubitului meu ii trece si nu pune la suflet pentru ca stie ca le zic la nervi nu ca aia si cred.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu cred cã ea s-a despartit de tine, Boss.

| OrdanKarris a răspuns:

Intotdeauna am fost omul care s-a rupt de cineva foarte repede. Cand cineva imi dezamageste asteptarile, chiar si subtil, ma rup instant de ea. Cum spune Robert de Niro, nu te atasa de nimic de care nu te poti rupe in 30 de secunde sau mai putin. Mie in viata mi-a fost intotdeauna mai bine cand ma rupea de vechile legaturi si imi faceam altele noi. Un inceput curat. Intotdeauna mi-a fost mai bine asa.

| BuBBlesykeSs a răspuns:

Plictisitor :-|

| RAY a răspuns (pentru BuBBlesykeSs):

Ce iti place tie sa stiu?

| BuBBlesykeSs a răspuns:

Pentru limba romana apasati tasta 1

| llleo a răspuns:

Am trăit ca și cum nu s-ar fi întâmplat.

| Ale5184 a răspuns:

Sterge tot ce tine de persoana respectiva. Iesi cu prietenii, nu sta in casa ca te apuca gandurile. Nu incerca un date asa curand. Doar o sa realizezi ca nu te potrivesti cu altcineva si o sa ti se faca dor de ea. Sansele sa găsești pe cineva ok si repede sunt minime. Baga filme si incearca sa profiti de timpul liber pentru a te dezvolta.

| RAY a răspuns (pentru Ale5184):

Ce filme?

| RAY a răspuns (pentru Ale5184):

Asa zisa iubire de doi lei feminina s-a dus vazand niste filme

| BuBBlesykeSs a răspuns (pentru RAY):

Horror

| RAY a răspuns (pentru BuBBlesykeSs):

Drama

| BuBBlesykeSs a răspuns (pentru RAY):

Doar horror

| RAY a răspuns (pentru BuBBlesykeSs):

Ce fantezi de groaza ai?

| Miruu123 a răspuns:

Am iesit afara cu prietenele sa ma liniștesc si sa mai rad, am sters tot ce contine el/ea si am trecut peste

| RAY a răspuns (pentru Miruu123):

Si gata, asta inseamna iubire feminina