| simulare a întrebat:

Azi mi-am facut o prietena pe Facebook si maine ar trebui sa ma intalnesc cu ea, dar eu nu prea stiu sa sarut... niste sfaturi?

Răspuns Câştigător
| AlinSiAtat a răspuns:

Nu te nasti invatat. Nu trebuie sa iti fie rusine. Citeste inainte niste tutoriale si fa-o. O sa iti treaca rusinea in timp. Doar fa-o, nu te mai gandi atat pentru ca asta ne da inapoi mereu.

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Chiar crezi ca o fata catusi de cat cuminte si serioasa ar accepta sa se sarute cu cineva din prima zi? Incearca sa fii constient ca este indicat sa nici nu incerci sa o saruti decat doar in situatia in care ar dori ea sa se intample asa ceva. Succes!

| Anonim0204 a răspuns:

Buna! Ma numesc Dark*, eu te voi ajuta cu problema ta:
http://www.acasatv.ro/......cerci.html
Poftim draga domnule!
╔═══════╗
DARK
╚═══════╝

| Alinuca776 a răspuns:

Încă nu o sărută din prima zi. Însă când va veni timpul va veni totul de la sine. Eu habar nu am avut prima oară să sărut eu si acum uneori mă simt nesigura înainte de un moment în care ar putea fi vorba de un sărut însă apoi observ că totul merge de la sine. În cel mai rau caz lasa-te condusă de ea. Bafta! :*

| uncopiltampit a răspuns:

Eu zic ca rima data va cunoastetii si dupa o sa vezi ce o sa ia-sa, nu iti mai face planu ca nu se stie daca macar apuci sa o pupi pe obraz

| Anonimus6999 a răspuns:

Sa nu o saruti in prima zi indiferent de situatie. Dupa ce va cunoasteti. mai bine ar fi ok

| 은별_봉_1996 a răspuns:

In ziua de azi saruturile se intampla numai la betie cand toata lumea are curaj. But seriously, ce fata nu ar vrea sa fie sarutata la prima intalnire? Eu daca as iesi cu un baiat pe care il plac si sunt cu el, m-as gandi numai la cum ar fi sa ne sarutam. In caz ca va sarutati, stai linistit. Nu exista ideea de saruti bine sau nu. Fiecare are felul lui unic de a saruta. Incearca doar sa nu ii bagi limba pe gat ca asta este foarte deranjant pentru o fata. Si nu o face brusc. I-ao usor ca poate fata e la primul sarut si sa nu o sperii.