| anonim_4396 a întrebat:

Azi stateam pe banca cu cateva prietene in parc, si vin 4 baieti de vreo 15-18 ani care se aseaza pe banca din fata noastra si intra in vorba cu noi. Printre ei era si un baiat dragut pe care pusesem ochii de ceva timp, dar cu care nu am vorbit niciodata. Mi-a cerut numarul de telefon si id-ul de mess, iar eu nu i le-am dat. Apoi, tot timpul se holba la mine. Cand sa plece, a dat mana cu cei 3 baieti, a pupat-o pe obraz pe una din prietenele mele (ei sunt amici), si s-a apropiat de mine. M-a intrebat daca poate sa faca la fel cu mine (sa ma pupe silly) iar eu din nou, l-am refuzat.

Avand in vedere ca el are prietena, oare exista posibilitatea sa ma placa (ca iubita) sau pur si simplu vrea sa fim prieteni?

Funda! :*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai e logic. Te place. Doar nu se holba la tine. Doar nu iti cerea nr. Doar nu iti cerea id-ul.
Si bine ai facut ca nu i le-ai dat. I-ai aratat ca nu esti orice fel de fata.

4 răspunsuri:
| hanibani a răspuns:

Nu putem spune daca te place sau nu, pur si simplu e atras de tine.Mai vorbeste cu el dar ai grija sa nu ii arati ca il placi inca, mai ales ca are prietena.

| SDC a răspuns:

Te place, nu stiu dc nu i-ai dat id sa vb, asa aflai daca te place.

| Eusuntaici a răspuns:

Parerea mea este ca trebuia sa ii dai id, nr de tel sa vorbiti. Iarr de pupatt trebuia sa il lasi.

| ĤĔĹĹŐРĨŚŚŶ a răspuns:

Si eu sunt obisnuita sa refuz baietii care sunt prea indrazneti si dupa imi pare foarte rau ca i-am refuzat, dupa parerea mea trebuia sa-i dai nr de telefon sau adresa de mess.mai vorbeti si voi doi si poate, poate iesea din treaba astahappy