| Mihai_3541 a întrebat:

Ba daca vreti sa vedeti daca persoana respectiva va place va spun eu cum merge.Am patit-o si ieu. Mai intai persoana respectiva se uita la voi frumos rade mereu al ce spuneti si se gandeste cu ochi deschisei
asa mi s-a intamplat mie in calasa a 7-a
M-am dus la ea si am intrebat-o :Buna pot sa te intreb ceva?
Ia mi-a zis ca da. Apoi am intrebat-o daca ar vrea sa fie prietena mea si daca vrea sa iesim la un suc sa discutam si toate celelalte...
Ia find fata finuta a acceptat si asa am iesit la suc cu ea in noaptea aceia.
Daca va place de cineva fara rusine fara teama va duceti la ea o luati de mana si o priviti in ochi spunandu-i vrei sa fi cu mine?
daca zice ca da v-ati scos daca zice ca nu avti arslaughing

2 răspunsuri:
| Unffox a răspuns:

Cata filosofie. Drace..., las-o moarta, macar pana inveti sa scrii.

| Maya_8602 a răspuns:

Buna,nu in toate cazurile se intampla asa straight face depinde de fiecare persoana.si cum a zis si @Dand. invata sa scrii!